API sąsaja

Kas yra API sąsaja?

API sąsaja su ekonomine programine įranga reiškia duomenų mainų tarp dviejų ar daugiau informacinių sistemų sukūrimą. Vykdant e. prekybą ir plečiant verslą, rankinis duomenų tvarkymas gali pareikalauti daug laiko ir išlaidų.

Kokie yra pagrindiniai API sąsajų privalumai?

Sistemų integravimas turi nemažai konkrečių privalumų, įskaitant:

  • Duomenų nuoseklumas: visi duomenys visose sistemose yra tikslūs ir naujausi.

  • Laiko ir sąnaudų efektyvumas: duomenų mainai vyksta greitai ir automatizuotai. Mažesnės darbo sąnaudos!

  • Žmogiškųjų klaidų eliminavimas: procesai automatizuojami ir mažiausiai priklauso nuo žmogiškojo veiksnio.

Verslo programinės įrangos API sąsajos – ERPLY, Directo, Merit

„vDisain” specializuojasi kuriant geriausiai žinomą verslo programinę įrangą, pvz. Erply, Merit Aktiva ir Directo API sąsajos. „Erply” ir „Directo” yra kur kas daugiau nei tik apskaitos programinė įranga ir tinka tiek pradedančiosioms įmonėms, tiek didesnėms e. prekybos platformoms.

Atliktas darbas:

„Oru Group” sukūrėme modernaus dizaino el. parduotuvę „WordPress WooCommerce e. prekybos platformą su optimizuota klientų kelione ir importavome daugiau nei 2000 produktų iš senosios e. parduotuvės bei sukūrėme sąsają su ERPLY ERP, kad būtų galima sinchronizuoti atsargas.

ERPLY API sąsajos modulis

Įgyvendindama dešimtis projektų, „Vdisain” sukūrė savo ERPLY API sąsajos modulį, kuris leidžia iš ERPLY gauti visą informaciją apie gaminį – gaminio pavadinimą, gaminio kainą, gaminio aprašymą, gaminio kodą, gaminio vaizdus, gaminio atsargas, gaminio variantus, gaminio variantų kainas, gaminio vertimus ir kt. Modulis taip pat siunčia klientų užsakymus iš el. parduotuvės į ERPLY.

sąveika su prekybos automatais ir kurjerių tarnybomis

„vDisain” padeda integruoti visas dažniausiai naudojamas siuntų automatų ir kurjerių paslaugas į jūsų e. prekybos ir sandėlio valdymo sistemas. „Smartpost/Itella”, „Omniva” ir DPD yra ypač tinkami Estijos rinkai. Siunčiant visoje Europoje, veiksminga naudotis DHL arba DPD paslaugomis.

Bankų sąsajos ir mokėjimo sprendimai

Mūsų ilgametis partneris yra Montonio. Skaidri kainų politika ir veiksminga veikla yra rinkos pranašumai, dėl kurių daugelis „vDisain” klientų teikia pirmenybę jų paslaugoms. Sujungiame visas jums reikalingas bankų sąsajas ir mokėjimo sprendimus, įskaitant visus Estijos ir kaimyninių šalių bankus.

Duomenų ir sistemų integracija

Sąveikaudami su API galite užtikrinti sklandų duomenų srautą, kuris gerokai padidina efektyvumą. Jei naudojate sandėlio valdymo arba pardavimo programinę įrangą, galite apsvarstyti galimybę ją integruoti su e. prekybos sistema. Taigi galite sumažinti darbo sąnaudas, iki minimumo sumažinti rankinio duomenų įvedimo išlaidas ir naudoti duomenis statistinei analizei.

„vDisain” padeda sujungti skirtingus duomenų taškus, kad duomenų keitimasis vyktų automatiškai ir reikalautų minimalaus jūsų įsikišimo. Pavyzdžiui, sąskaitos faktūros gali būti automatiškai siunčiamos į pasirinktą finansų valdymo programinę įrangą, o informacija apie gaminius sinchronizuojama su sandėlio sistema. Visa tai atliekama automatiškai, jums nereikia atlikti jokių pakeitimų nė vienoje sistemoje.