Apie mus

Mūsų sėkmės istorija

„vDisain” gimė 2020 m., kai Oliveris Reinaas su Janu Jaanson suvienijo jėgas, siekdami iš vieno žmogaus įmonės išauginti tikrą IT bendrovę, sujungdami pardavimų ir verslo vystymo patirtį. Po kelių savaičių į vadovybę buvo priimtas Sander Aavik, kuris siekė išplėsti įmonę ir įdiegti B2B pardavimo ir rinkodaros sistemas.
2021 m. gavome pirmąsias investicijas, bei įsteigėme įmonę WEB DESIGN AGENCY OÜ. Šiuo metu įmonėje dirba apie 25 darbuotojai ir ji yra įgyvendinusi daugiau kaip 700 projektų.
Pavadinimas „vDisain” kilęs iš žodžio „web dizainas„, nors dabar įmonė kuria, bei projektuoja ne tik tinklaraištes, bet ir technines el. parduotuves, pagrįstas „Laravel” modeliu, programinės įrangos įskiepius, verslo programinės įrangos sąsajas ir kt.
Didžiuojamės, kad pradėjome veiklą Estijoje, ir tikime, kad mūsų komandos patirtis pardavimų ir žiniatinklio svetainių kūrimo srityje leidžia mums kelti svetainių kokybės standartus.

Įkūrėjai

Oliver Reinaas

oliver@vdisain.ee

+372 5635 8538

Ateities vaizdas

Kas mes esame?

„vDisain” komandą sudaro 24 jauni ir ambicingi projektų vadovai, dizaineriai ir programuotojai. Esame orientuoti į augimą – kiekvieną dieną siekiame tobulėti, kad galėtume savo klientams pasiūlyti vis geresnes, kokybiškesnes paslaugas.

Mūsų komanda, kartu sudėjus, turi daugiau nei 30 metų patirties, pardavinėjant edukacinius produktus, durys nuo durų, JAV piliečiams, pagal „Southwestern Advantage” vasaros programą. Tai suteikė mūsų komandai tvirtą sunkaus darbo ir bendravimo įgūdžių pagrindą.

Remdamiesi sunkiu darbu, siekiame tapti pageidaujamu Baltijos šalių įmonių partneriu ir perkelti tuos pačius standartus į tolimesnes rinkas. Mūsų vertybės:

– Bendravimas

– Sąžiningumas ir skaidrumas

– Viršyti iškeltus lūkesčius

– Kurti vertę pasitelkiant inovatyvias idėjas

Dėkojame visiems, kurie eina kartu su mumis šioje kelionėje!

Ką klientai sako apie mus

Dirbame su klientais iš 10 skirtingų šalių . image

Norvegija, Švedija

Estija, Latvija, Lietuva, Suomija

Lenkija

Bulgarija

JAV

Vokietija

Estija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Ukraina, Vokietija, Ispanija, Suomija, Bulgarija, JAV