Didžiausia Estijoje „Woocommerce” kūrimo komanda

Daugiau nei 100 sėkmingai užbaigtų "WooCommerce" projektų

„WooCommerce” yra „WordPress” elektroninės komercijos priedas arba įskiepis. Kadangi „WordPress” yra populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje, šis įskiepis taip pat labai populiarus Estijoje ir kitose šalyse. Šiuo metu beveik ketvirtadalis pasaulio e. prekybos rinkos vyksta per šią sistemą. „WooCommerce” 2011 m. sukūrė du programuotojai Mike’as Jolley ir Jamesas Kosteris. 2015 m. ją įsigijo „Automattic”, „WordPress” patronuojančioji bendrovė, ir dėl to „Woocommerce” iš tiesų labai išpopuliarėjo ir Estijoje. vDisainturi ilgametės patirties ir žinių apie „Woocommerce”. Susisiekite su mumis, kad sukurtumėte naują el. parduotuvę arba atnaujintumėte ir atnaujintumėte senąją!

Ką tiksliai galite daryti su „WooCommerce”?

Tai leidžia iš esmės visą el. parduotuvę organizuoti „WordPress”. Pavyzdžiui, galite kontroliuoti savo produktų katalogą, įtraukti produktus į pardavimus ir kurti produktų aprašymus. Taip pat galite tvarkyti užsakymus, kurti reklaminius išpardavimus ir valdyti visą pirkėjų, kurie pirko, bazę. Naudodamiesi visomis šiomis funkcijomis taip pat galite gauti gana geros analitinės informacijos. Pavyzdžiui, ar iš „WooCommerce” duomenų galite sužinoti, kas yra pagrindinis klientas, ar jis yra Estijoje, ar kitoje šalies vietoje? Ką ir kada jis pirks? Ar veikia reklaminiai pardavimai? Visa ši informacija reikalinga tam, kad galėtumėte tiksliau nukreipti savo rinkodarą ir taip padidinti e. prekybos pardavimus.

Atliktas darbas: Sukurta nauja ir tinkama elektroninė parduotuvė gate supplies.ee. Pridėjome produktų, įdiegėme daugiakalbystę suomių ir anglų kalbomis. Sukūrėme prisijungimo funkciją ir klientų naudos logiką. Sukūrėme pristatymo ir mokėjimo modulius. Optimizavome el. parduotuvės įkrovimo greitį.

„WooCommerce” yra labai populiari Estijoje ir visame pasaulyje.

Kas jiems atnešė šlovę ir šlovę? Pagrindinė priežastis tikriausiai yra atvirojo kodo kodas, kuris suteikia puikų funkcionalumą. Galbūt kas nors, turintis gerą idėją, gali ją įgyvendinti „WooCommerce” ir pasidalyti ja su kitais. Ne mažiau svarbu ir tai, kad įskiepis yra nemokamas ir juo gali naudotis visi norintys. Pati bendrovė tai pagrindė tuo, kad nesiūlo paruošto sprendimo, o „WooCommerce” yra tarsi visų naudotojų sukurtas projektas. Kiekvienas gali pridėti funkcijų, taisyti klaidas ir teikti pasiūlymus. Todėl įskiepio kūrėjai mano, kad būtų teisinga jį palikti nemokamą, kad visi galėtų juo naudotis.

Atliktas darbas: Mes sukūrėme Lifa Air Sukūrėme „Lifa Air” elektroninę parduotuvę, pasižyminčią švariu dizainu ir optimizuota apsipirkimo kelione „WooCommerce” interneto platformoje. „Lifa Air” užsiima oro valytuvų importu.

Kur rasti pagalbos su „WooCommerce”?

„WooCommerce” populiarumas Estijoje ir visame pasaulyje taip pat yra privalumas, nes internete galima rasti daug medžiagos ir pagalbos, kuri padės jums patobulinti savo el. parduotuvę. Kadangi Estijoje yra daug rusakalbių pirkėjų, „WooCommerce” daugiakalbystė taip pat labai naudinga. Teigiama, kad sukūrus el. parduotuvę ją lengva valdyti. Platforma taip pat yra paprasta ir logiška iš vidaus naudotojui. Be to, galite pakeisti kalbą, t. y. visas funkcijas naudoti estų kalba.

Ekspertas greitai ir efektyviai sukuria „WooCommerce” el. parduotuvę

„WooCommerce” trūkumai yra tai, kad norint nustatyti įskiepį reikia šiek tiek daugiau įgūdžių nei vidutiniam vartotojui. Elektroninę parduotuvę galima susikurti neturint daug žinių, tačiau net ir šiek tiek papildomo funkcionalumo reikia gerai peržvelgti vadovus. Atnaujinti „WooCommerce” įskiepį ir ištaisyti sistemos klaidas taip pat sudėtingiau. Be to, kyla pavojus, kad bus sugadinta jūsų parduotuvė, be to, visa tai atima laiką, kurį e. parduotuvės pirkėjas iš tikrųjų nori skirti pardavimui. Dėl šios priežasties efektyviau rasti profesionalų „WooCommerce” kūrėją Estijoje, kuris darbą atliks greitai ir kvalifikuotai.

„WooCommerce” tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms. „WooCommerce” yra viena iš ekonomiškiausių platformų internetinei parduotuvei kurti. „WooCommerce” rekomenduojama įmonėms, turinčioms iki kelių tūkstančių produktų variantų. Viršijus šią ribą, patartina apsvarstyti kitas e. prekybos platformas, nes „WooCommerce” kartais gali būti lėtai valdoma, kai e. parduotuvėje yra tūkstančiai produktų.

Pamatykite jo nuveiktus darbus. Ar jis (ji) jau anksčiau buvo susidūręs (-usi) su tuo, ko jums reikia? Susitikite su partneriu biure ir įsitikinkite, kad jis užduoda tinkamus klausimus, yra techniškai kompetentingas ir siūlo tinkamus sprendimus.