Dizaino agentūra, teikianti komercinių rezultatų

Pasaulinio lygio dizaino agentūra - UX/UI dizainas žiniatinkliams, svetainėms ir mobiliosioms programoms.

Gera dizaino agentūra gali padėti įmonei sukurti visapusišką prekės ženklo įvaizdį, pradedant rinkodaros medžiagos dizainu ir baigiant patrauklios svetainės kūrimu. Dizaino agentūros taip pat padeda įmonėms kurdamos ir įgyvendindamos profesionalią rinkodaros strategiją, kad surastų idealius klientus savo verslui, o įmonių vadovai galėtų susitelkti į kitus svarbius savo darbo aspektus.


Finipay
sukūrėme jiems vizualinį identitetą – šriftus, tipografiją, spalvas, simbolius. Tada sukūrėme gerai apgalvotą interneto naudotojo kelionę ir pagrindinį puslapį.
dizainas
kuris kuria pasitikėjimą.

1. Veikianti rinkodaros strategija

Rinkodaros specialistai visada kalba apie rinkodaros planą ir pardavimo strategiją, tačiau kaip juos suderinti su įmonės prekės ženklo kūrimu ir dizainu? Į pagalbą ateina dizaino agentūra.

Svarbu rasti būdą, kaip priversti potencialius klientus atkreipti dėmesį į jūsų įmonę, tačiau jei prekės ženklas nėra patrauklus, visas darbas nueina perniek. Norint, kad rinkodara būtų sėkminga, labai svarbu, kad visa rinkodaros veikla atitiktų įmonės dizainą ir prekės ženklą. Svarbu turėti tikslą ir rinkodaros planą – kaip, kada ir kodėl bus imtasi konkrečių veiksmų.

Openrate projektas. Kliento netenkino senosios svetainės dizainas (žr. toliau).

  1. Sukūrėme naują vizualinį identitetą. Parinkome prekės ženklo spalvas, šriftus ir sukūrėme logotipą.
  2. Sudarėme svetainės turinio žemėlapį ir sukūrėme naudotojo navigacijos ir informacijos pateikimo struktūrą.
  3. Sukūrėme naudotojo sąsajos išvaizdą ir pojūtį. Sukūrėme animacijos koncepcijas. Kliento prašymu sukūrėme grafines jų darbo eigos iliustracijas.
  4. Klientas labai patenkintas ir dizainas pradėtas kurti!

2. Įmonės prekės ženklo nuoseklumas

Bendradarbiaudami su dizaino agentūra užtikrinsite, kad jūsų prekės ženklo įvaizdis būtų nuoseklus ir darnus. Tai nebūtinai reiškia, kad visos reklamos ir rinkodaros medžiaga bus vienodos spalvos ir dizaino. Naudojamos spalvos turi būti tų pačių atspalvių, akcentuojant smulkias detales. Dizaino agentūra padeda sukurti ir išlaikyti profesionalų įvaizdį ir padeda lengviau atpažinti įmonės prekės ženklą.

3. Prekės ženklo auditas

Verta pagalvoti, ar jūsų įmonės įvaizdis yra toks, kokio norite. Dizaino agentūra gali padėti išanalizuoti, ar ji patinka žmonėms, kuriuos norite pritraukti kaip klientus. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar įmonė naudoja spalvas, kurios tinkamai atspindi jos prekės ženklo tapatybę, ir kaip žmonės suvokia įmonės logotipą.

Galime atlikti auditą ir atsakyti į visus šiuos klausimus.

4. Prekės ženklo keitimas – naujos gyvybės įkvėpimas jūsų verslui

Kartais vizualinė verslo pusė jau būna išsekusi, todėl ją reikia atnaujinti ir atgaivinti. Jei jūsų įmonės prekės ženklas atrodo šiek tiek pasenęs, dizaino agentūra gali padėti sukurti naują, iš tiesų veiksmingą prekės ženklą. Žinoma, atsižvelgiant į įmonės įvaizdį,

istoriją, sritį ir kliento indėlį bei viziją. Sukuriame naują prekės ženklą nekeisdami firminio stiliaus.

5. Profesionali kūrėjų komanda

Dauguma įmonių neturi savo komandoje grafikos dizainerio, prekės ženklo eksperto, tekstų autoriaus, žiniatinklio kūrėjo, socialinės žiniasklaidos specialisto. Todėl norint profesionaliai atlikti visus svarbius rinkodaros ir dizaino veiksmus, būtina naudotis dizaino agentūros paslaugomis. Dizaino agentūra kiekvienam darbui turi savo specialistą, kuris puikiai atlieka savo darbą ir dirba kartu, kad visa įmonės rinkodara būtų vientisa ir stilinga.

Daugiau informacijos apie mūsų darbą rasite čia.

6. Išbaigtas sprendimas, kai visos dėlionės dalys dera tarpusavyje

Nors visus minėtus kūrybinius darbuotojus galima pasitelkti atskirai, sunku išlaikyti nuoseklų įmonės prekės ženklą ir reikia nuolatinės stebėsenos. Sukurti logotipą, spalvų schemą, svetainę, spausdintą medžiagą ir reklaminę medžiagą internete, išlaikant prekės ženklo vientisumą, yra kasdienis dizaino agentūros darbas. Todėl mes galime viską atlikti už jus ir išlaikyti nuoseklų jūsų įmonės prekės ženklo įvaizdį.

Atvejo analizė: sukūrėme naują ir stilingą ” Tulivee” svetainę. Kai susėdome prie stalo su „Tulive” pardavimų vadybininku, supratome, kad didžiąją dalį jų apyvartos sudaro vestuvės ir renginiai. Senojoje svetainėje nebuvo nurodyta, kad joje galima rengti vestuves. Naujoji svetainė sukurta atsižvelgiant į „Tulivee” rinkodaros tikslines grupes.

7. Prekės ženklas kaip istorija

Žmonės nesirenka prekės ženklo dėl to, kad logotipas yra jų mėgstamiausios spalvos, ypač jei įmonės prekės ar paslaugos yra brangios. Pirkdami didelius ir brangius pirkinius žmonės paprastai renkasi prekės ženklą, kuris atrodo patikimiausias.

Dizaino agentūra padeda kurti patikimumą. Šį jausmą pirmiausia sukuria nuosekli prekės ženklo istorija, kuri sukelia rezonansą ir sukuria ryšį su klientais.

8. Nesenstantis įvaizdis ir prekės ženklas

Tikrai geras prekės ženklas gali augti. Žinome prekių ženklų, kurie atrodo pasenę praėjus metams po jų pasirodymo rinkoje, ir visi esame matę prekių ženklų, kurie gali žengti koja kojon su laiku ir išlikti nuoseklūs nepriklausomai nuo laiko (pvz., „Coca-Cola”).

Sukūrę gerą prekės ženklą, paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, tai visiškai jį pakeisti. Siekdami užtikrinti, kad jūsų prekės ženklas neatrodytų pasenęs per vieną naktį, padedame jums sukurti prekės ženklus, kurie gali keistis, augti ir žengti koja kojon su laiku.

Dizaino agentūra ateina į pagalbą

„VDisign” galime padaryti visa tai ir dar daugiau. Mūsų dizaineriai skiria laiko gerai pažinti jūsų verslą. Sukuriame išvaizdą ir jausmus, kurie tinka klientams, kuriuos norite pasiekti.

Susisiekite su mumis, jei norite gauti nemokamą konsultaciją dėl savo projekto.