Dronai

Dronų fotografijoje, arba fotografijoje iš oro, naudojamas skraidantis dronas. Skirtumas tarp šių ir įprastinių nuotraukų yra didžiulis, nes jos gali geriau atskleisti objektą ir jį supančią aplinką. Dronų nuotraukas mėgsta privatūs klientai, pavyzdžiui, parduodami asmeninį turtą, o verslo klientai – reklamuodami ir reklamuodami savo įmonę. Mūsų „Vdisain” tikslas – daryti dronų nuotraukas, kurios būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį, bet kartu būtų kokybiškos ir gražios. Jei taip pat norite ką nors užfiksuoti iš dronų aukščio, susisiekite su mumis ir mes rasime geriausią laiką!

Sėkmingoms dronų nuotraukoms reikia pasiruošti

Kai klientas kreipiasi į mus norėdamas ką nors nufotografuoti dronu, pirmiausia norime sužinoti, ką jis nori nufotografuoti. Ar planuojate jį naudoti kaip reklaminį paveikslėlį? O gal jie planuoja jį panaudoti kam nors parduoti (nekilnojamajam turtui, miškui)? Aptarkime šiuos dalykus, nes tai padės mums tinkamai pasiruošti nuotraukai. Turėdami pakankamai informacijos, galime nustatyti kompoziciją ir spalvų gamą. Taip pat būtinai papasakokite apie svetainę ir tai, ką norite pabrėžti. Kai tai bus aišku, prasidės mūsų dalis. Kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, reikia prašyti leidimo skristi arba gauti Civilinės aviacijos administracijos patvirtinimą. Taip pat nustatysime fotografavimo laiką, kuris priklausys nuo šviesos ir oro sąlygų.

Atliktas darbas:

Sukūrėme Firewater aukštesnės klasės dizaino puslapį. Kai pirmą kartą susėdome prie stalo su „Tulivee” pardavimų vadybininku, paaiškėjo, kad didžiąją dalį jų apyvartos sudaro vestuvės ir renginiai. Senojoje svetainėje nebuvo galima suprasti, kad joje galima organizuoti vestuves. Naujoji svetainė sukurta atsižvelgiant į „Tulivee” verslo aspektus.

Kodėl apskritai reikia fotografuoti dronu?

Trumpai tariant, aerofotografavimas – tai būdas užfiksuoti kuo daugiau objekto ar teritorijos. Dronų fotografija gali padėti užfiksuoti tai, ko žmogaus akis negali pamatyti iš viršaus. Taip rasite naujų kampų, naujų pusių ir platesnę apylinkę. Kodėl užsakėme dronų nuotraukas? Pirmasis numeris tikriausiai skirtas įvairių pastatų fotografavimui. tiek nekilnojamojo turto pardavimo, tiek reklamos tikslais. Bet ne tik. Įmonėms, ieškančioms naujų eksporto partnerių, labai svarbu kokybiškai fotografuoti, pavyzdžiui, gamybinius pastatus, naudojant dronus. Tai aiškus ženklas, kad gamybos įmonė turi reikiamų priemonių, kad galėtų patekti į naują rinką arba pritraukti naują investuotojų finansavimą. Dronų nuotraukas taip pat mėgsta nekilnojamojo turto plėtotojai, kurie užsako būsimos nekilnojamojo turto vietos nuotrauką iš oro be pastatų. Tada galima nufotografuoti naująjį pastatą ir įsivaizduoti jo būsimą vietą.

Atliktas darbas:

Nekilnojamojo turto pardavimas sėkmingas dėl dronų nuotraukų

Dronų nuotraukas ypač mėgsta ir nekilnojamojo turto pardavėjai, ir pirkėjai. Pardavėjai, nes dronų fotografija yra puikus būdas perteikti gyvenamąją aplinką aplink pastatą tiek mieste, tiek kaime. Pavyzdžiui, miesto atveju iš dronų nuotraukų galima matyti, kokios gatvės supa objektą. Tačiau ypač populiarios nuotraukos, kuriose matyti, kokiu atstumu nuo parduodamo nekilnojamojo turto yra gamtos objektai. Pavyzdžiui, kur yra artimiausias paplūdimys ir kaip arti mokyklos. Be abejo, iš dronų nuotraukų taip pat galėsite susidaryti vaizdą apie namo padėtį ir ūkinių pastatų išdėstymą sklype. Todėl parduodant nekilnojamąjį turtą reikia atsakyti į kur kas mažiau atskirų klausimų, o tik remtis būtinu vaizdu. Ar taip pat norėtumėte turėti kokybišką ir išsamią savo verslo ar nekilnojamojo turto nuotrauką iš drono? Susisiekite su mumis ir paverskime jūsų planus realybe!