Elektroninės parduotuvės kūrimas

„vDisain” sukurtas elektroninės parduotuvės dizainas ir kūrimas

„vDesign” komanda atliko kelis šimtus sėkmingų interneto svetainių kūrimo projektų ir dešimtis elektroninės prekybos projektų. Naudojame bendras platformas ir kūrimo sistemas, tokias kaip. WordPress WooCommerce, Magento , Prestashop , Laravel . Sujungiame su verslo programinės įrangos API, kad automatizuotume darbo eigą ir sumažintume darbo sąnaudas. Integruojame mokėjimo ir pristatymo sprendimus. Jei reikia, importuosime produktus iš jūsų esamos el. parduotuvės į naująją el. parduotuvę. Jei pageidaujate konsultacijos arba el. parduotuvės pasiūlymo, susisiekite su mumis .

Elektroninė parduotuvė suteikia jums pranašumą šiuolaikiniame verslo pasaulyje, nes galite parduoti savo produktą ar paslaugą bet kur ir bet kam. ( Smaragdo įžvalgos ) Daugelyje sričių e. prekyba yra konkurencinis pranašumas ir pagrindinė verslo augimo varomoji jėga. Iš pradžių gali atrodyti, kad sukurti e. parduotuvę yra didelis iššūkis, nes tenka priimti daug sprendimų, dizainas produktų ir funkcijų. Galime padėti priimti geriausius ir strategiškiausius sprendimus – turime ilgametės patirties kuriant elektronines parduotuves ir svetaines, todėl mielai padėsime.

Elektroninės parduotuvės – neribotos galimybės

Yra daugybė skirtingų el. parduotuvės kūrimo galimybių ir platformų, tačiau prieš priimdami bet kokius techninius sprendimus visada rekomenduojame apgalvoti savo el. parduotuvės tikslus ir funkcijas. Norint tai padaryti, verta pagalvoti apie.

  • Kokio dydžio bus el. parduotuvė?
    Internetu parduodamų produktų skaičius ir skirtingos kategorijos. Nuo to daugiausia priklausys jūsų el. parduotuvės struktūra ir dizainas. Be to, verta atsižvelgti į tai, ar laikui bėgant bus pridedami nauji produktai, ar naujų produktų nebus. Verta apsvarstyti, ar e. parduotuvė skirta tarptautinei rinkai, ar, pavyzdžiui, tik Estijos rinkai. Kuo didesnė el. parduotuvė ir kuo platesnė jos aprėptis, tuo atidžiau reikia rinktis tinkamą el. parduotuvės valdymo aplinką. Jei norėtumėte padėti rasti tinkamą e. prekybos platformą, nedvejodami kreipkitės į mus ir mes pasidalinsime savo patirtimi bei rekomendacijomis.

  • Koks jūsų indėlis?
    Svarbu pagalvoti, ar norite ateityje patys valdyti savo el. parduotuvę ir kiek norite tai daryti. Jei esate patyręs kompiuterio naudotojas, elektroninės parduotuvės aplinkos patogumas ir patogumas nėra tokie svarbūs, tačiau jei norite kuo paprasčiau ir lengviau valdyti svetainę, iš pradžių verta paeksperimentuoti ir išsiaiškinti, kokią aplinką galite sau leisti. Dažniausiai pasitaikantys svetainė ir e. prekybos valdymo aplinka yra WordPress , kurią gali valdyti paprastas vartotojas. Be to, yra daugybė medžiagos ir vadovėlių, kaip tai padaryti, jei užstrigtumėte. Mūsų pačių namų aplinka taip pat yra Voog. Užsisakydami iš mūsų el. parduotuvę, visada pateikiame savo mokomąsias instrukcijas, kaip valdyti svetainę, taip pat rengiame mokymus.

Koks yra el. parduotuvės kūrimo biudžetas?

Elektroninės parduotuvės kainos gali būti nuo sienos iki sienos, todėl svarbu atsižvelgti į tai, kad užsakymas iš agentūros bus brangesnis nei savo elektroninės parduotuvės kūrimas. Biudžetas dažnai nustato pagrindines ribas. Užsisakydami elektroninę parduotuvę iš agentūros, galite būti tikri, kad svetainė iš tiesų bus užbaigta ir padaryta tinkamai, t. y. viskas atitiks reikalavimus ir pageidavimus, o žadėtos funkcijos veiks. Be to, visas e. parduotuvės kūrimo procesas yra greitesnis ir apskritai gali būti naudingesnis, nes e. parduotuvė gali būti sukurta ir veikti greičiau, o jūs galite greičiau pradėti pardavinėti savo produktus ar paslaugas. Mūsų el. parduotuvės sukūrimo kainos prasideda nuo 4000 eurų. Jei pageidaujate, galite mokėti dalimis, o paslauga garantuojama. Prašymas pateikti tikslią el. parduotuvės kainą susisiekite su mumis.

Elektroninė prekyba – kodėl verta rinktis mus?

„vDisain” daugiausia dėmesio skiria svetainių ir el. parduotuvių kūrimui. Skaitmeninės rinkodaros ir svetainių kūrimo srityje dirbame jau kelerius metus ir padėjome dešimtims klientų iš Estijos ir užsienio.

Mūsų komanda turi patirties interneto svetaines dizaineriai dizainerių, strategų ir kūrėjų, kurie sukurs jums reikalingą svetainę.

Mes sukūrėme
raekivitehehas.ee
elektroninę parduotuvę su transporto kainų skaičiuokle, paremtą „Google Maps API” ir susietą su „Montonio” mokėjimo sprendimu. „Rae Kivitehas” yra viena didžiausių grindinio trinkelių gamintojų Estijoje.

Kodėl verta rinktis mus savo el. parduotuvei sukurti?

● Mes tai darome individualų dizainą elektronines parduotuves, tiksliai pagal jūsų pageidavimus. Mes taip pat kuriame reklaminių skydelių dizainą ir bendrą dizainą. Niekas kitas neturi tokios el. parduotuvės.


● Siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį. Norime, kad visos įmonės turėtų svetainę, kuri parduodama tada, kai jos to nori, todėl siūlome skirtingų kainų ir galimybių svetaines. Visada rasime sprendimą.


● Jei el. parduotuvės kūrimo biudžetas ribotas, taip pat kuriame el. parduotuves pagal licencijuotus šablonus – tai pigiausias, bet visiškai funkcionalus variantas.


● Veikiame greitai, kad galėtumėte pradėti gauti pelno savo verslui. Jei skubate ir norite greitai paruošti el. parduotuvę, tai galima padaryti per 2 savaites. Tam reikia glaudaus grįžtamojo ryšio ir gero bendradarbiavimo. Įprastai e. parduotuvės kūrimas trunka 12-16 savaičių, nes dažnai prireikia laiko, kad klientas pateiktų savo nuomonę, būtų koordinuojamas ir planuojamas.


● Dirbant su mumis procesas tampa lengvas ir patogus, mes esame atsakingi už bendrą projekto valdymą. Kiekvienai el. parduotuvei turime projekto vadovą, kuris prisiima atsakomybę už projektą ir surenka visus reikiamus vaizdus ir tekstą. Projekto vadovas prašo pateikti savo nuomonę ir atsiliepimus apie el. parduotuvės vaizdą ir funkcijas. Tai sumažina jūsų, kaip abonento, naštą. Kai elektroninę parduotuvę leidžiame kurti vienam kūrėjui, nėra jokios papildomos kontrolės ir paprastai nėra kasdienės kūrimo patirties. Kaip agentūra turime bendrų žinių ir savo klientams galime pasiūlyti geriausius sprendimus.


● Lanksčios mokėjimo sąlygos. Paprastai mokėjimai atliekami dviem dalimis, tačiau už didesnius projektus galima mokėti keliomis dalimis.

Mūsų siūlomos techninės e. komercijos galimybės, papildančios tradicinės e. komercijos kūrimą:


● Verslo programinės įrangos (ERPLY, Simplbooks, Directo, NOOM, Merit) integracija. Elektroninėje parduotuvėje galite rodyti produktų atsargas ir klientas negali užsisakyti produkto, kurio nėra sandėlyje. Be to, kai klientas perka, tai automatiškai atsispindi apskaitos programoje.

Neseniai baigėme
sisustuskaup.ee
epood, į kurį perkėlėme daugiau nei 3000 produktų su variacijomis iš Shoproller platformos. Sukūrėme optimizuotą apsipirkimo kelionę. Integravome banko signalizacijos ir pristatymo sprendimus. Nustatome paieškos funkciją ir filtravimą.

● Produktų importavimas į internetinę parduotuvę. Daugelis agentūrų palieka šią užduotį klientui, kad jis pats įtrauktų produktus į el. parduotuvę. Siūlome išsamų sprendimą, o jei pageidaujate, galime padėti ir su produkto įterpimu. Taip pat galima eksportuoti produktus iš senos el. parduotuvės arba verslo programinės įrangos.


● „Omniva/Smartpost” siuntinių kortelių generavimas. Visi labai džiaugiasi! Automatinis keitimasis informacija su tiekėjais, todėl savaitgaliais nebereikia rankiniu būdu rašyti siuntų kortelių ir įvesti užsakymų į „Smartmail” ar „Omniva”.


● Rinkodaros aspektas neabejotinai svarbus kuriant el. parduotuvę. Galime padėti jums nustatyti visas rinkodaros priemones ir, jei pageidaujate, taip pat. optimizuoti jūsų svetainę . Svarbu, kad klientai galėtų rasti svetainę.

Elektroninės parduotuvės kūrimas – kaip nustatoma kaina?


Elektroninių parduotuvių kainos prasideda nuo 2500-4000 eurų, tačiau sudėtingesnės elektroninės parduotuvės gali siekti keliasdešimt tūkstančių eurų. Kaina labai priklauso nuo produktų skaičiaus ir jų klasifikacijos e. parduotuvėje. Kuo daugiau kategorijų, tuo didesnė bus el. parduotuvė ir tuo ilgiau užtruks jos kūrimas. kūrimas ilgiau. Produktų skaičius taip pat turi įtakos e. prekybos platformos pasirinkimui. WooCommerce platforma tinka, jei turite mažiau nei 5000 produktų. Jei jūsų el. parduotuvės produktai turi įvairių variantų ir jų skaičius yra nuo 5000 iki 10000, rekomenduojame naudoti „Prestashop”, nes ji tinka didesnėms el. parduotuvėms ir gerai veikia. Jei jūsų el. parduotuvės produktų skaičius viršija 10 000, rekomenduojame sukurti el. parduotuvę. Magento platformą, kuri puikiai veikia ir tada, kai yra dešimtys tūkstančių produktų, o jos duomenų bazė sukurta taip, kad užklausos užtrunka trumpiau, todėl el. parduotuvė netampa lėta. Elektroninės parduotuvės greitis yra labai svarbus, todėl pasirinkę tinkamą platformą galėsite užtikrinti, kad ji gerai veiktų, būtų greita ir patogi naudoti.

Paprašykite pasiūlymo dėl el. parduotuvės sukūrimo.