Elektroninės parduotuvės kūrimas

Elektroninės parduotuvės ir B2B užsakymų centrai – „vDisain” kūrimas

„vDisain” turi patirties dešimtyse e. komercijos kūrimo projektų. Kuriame gražias, klientams patogias el. parduotuves ir sąsajas, kurios padeda įmonėms automatizuoti verslo procesus, taupyti laiką ir darbo sąnaudas, taip įgyjant konkurencinį pranašumą. Naudojame populiariausias e. prekybos platformas, pvz.
„WordPress”
WooCommerce,
Prestashop
,
Magento
. Jei norėtumėte gauti konsultaciją ar pasiūlymą dėl e. komercijos kūrimo ar verslo užsakymų centro,
susisiekite su mumis
!

Elektroninė prekyba jau daugelį metų populiarėja, nes fizinės parduotuvės išlaikymo sąnaudos yra daug kartų didesnės. Fizinė parduotuvė moka didelę nuomos kainą už strategiškai svarbią vietą, o kiekvienas kvadratinis metras kainuoja. Rinkodaros kampanijų metu galite pasiekti, kad jūsų el. parduotuvė sulauktų daugybės apsilankymų. Fizinėje parduotuvėje reikia aptarnaujančio personalo, kuris priimtų užsakymus. Užsakymo procesas internetinėje parduotuvėje yra automatizuotas. Pardavimo sąskaitos faktūros taip pat gali būti automatiškai įtraukiamos į sąskaitas per verslo programinės įrangos API sąsają. Kai kurių rūšių produktų e. parduotuvė ir fizinė parduotuvė viena kitą papildo. Žmogus pamato produktą internete ir eina jo išbandyti arba apžiūri jį fizinėje parduotuvėje ir nusiperka.

„WordPress WooCommerce” el. parduotuvės kūrimas

„WordPress” „WooCommerce” yra populiariausia e. prekybos platforma Estijoje dėl labai svarbių priežasčių. Būtent:

 • Ekonomiškumas – šioje platformoje elektroninės parduotuvės kūrimo procesas yra greičiausias ir todėl pigiausias. Produktų katalogas ir atskirų produktų puslapiai, pirkinių krepšelio rėmeliai jau yra iš anksto sukurti.
 • Platus papildinių pasirinkimas – mokėjimo ir pristatymo sprendimus įtraukti greitai ir lengvai. „WooCommerce” turi didžiulę naudotojų bazę visame pasaulyje, todėl ši e. prekybos platforma turi 95 % funkcijų, kurių norėtų pagrindinis e. prekybos savininkas.
 • Klientų valdymas – „WooCommerce Point of Sales” suteikia gerą užsakymų būsenos apžvalgą. Lengva valdyti, keisti ir atšaukti užsakymus.

Atliktas darbas: sukūrėme ProBeaute ProBeauteu sukūrėme naują elektroninę parduotuvę ProBeauteu. Problema buvo ta, kad senoji el. parduotuvė buvo pakeitusi 4 skirtingus kūrimo partnerius, o internetinėje parduotuvėje buvo pernelyg daug problemų ir trikdžių, todėl buvo nuspręsta sukurti naują, modernią ir patikimą el. parduotuvę. Naudojome „WordPress WooCommerce” sprendimą, importavome tinklaraščio įrašus ir produktus iš senosios el. parduotuvės, atnaujinome SEO, patobulinome duomenų bazę, sukūrėme daugiakalbį funkcionalumą, optimizavome apsipirkimo procesą. Pridėjome mokymų kalendoriaus funkciją. Projektas buvo baigtas greitai, per 4 savaites.

„Magento” el. parduotuvės kūrimas

Įmonėms, kurioms reikia didesnio e. prekybos platformos našumo ir funkcionalumo ir kurios turi pakankamai lėšų, puikiai tinka „Magento” e. prekybos platforma. „Magento” platforma išlieka greita net ir tada, kai pridedama dešimtys ir šimtai tūkstančių. „Magento” turi patogią produktų valdymo sąsają.

Tačiau kuriant „Magento” e. parduotuvę reikia atsižvelgti į:

 • „Magento” kūrimas yra sudėtingesnis, o vienos valandos kūrimo kaina taip pat didesnė. „Magento” reikia vyresniojo programuotojo, o jo modelis yra sudėtingas.
 • „Magento” priežiūros išlaidos yra didesnės. „Magento” reikia galingesnio serverio.
 • „Magento” atnaujinimai yra brangesni.
 • „Magento” moduliai yra brangesni nei „WordPress WooCommerce” ar „Prestashop” moduliai.

Atliktas darbas: Sukūrėme ir suprojektavome naują ” Funbox” el. parduotuvę, naudojančią „Magento 2” sistemą. Jų internetinėje parduotuvėje yra apie 13 000 produktų. „Funbox” turėjo labai stiprų SEO (apie 100 raktažodžių „Google” pirmajame puslapyje) – mes taip pat prisiėmėme atsakomybę už esamus raktažodžius. SEO į naująją el. parduotuvę. Akcijų galima įsigyti el. parduotuvėje iš ERPLY. Integravome galingą kasos sistemą, kuri leidžia vienu metu valdyti ir e. parduotuvės, ir fizinės parduotuvės pardavimus. Produktai pateikiami estų ir rusų kalbomis. Sukonfigūravome mokėjimo ir pristatymo modulius bei automatinį siuntinių etikečių generavimą. Sukurtos įvairios patogios funkcijos, pvz., sąskaitos faktūros komentarų rodymas ir kt.

Kas yra gera el. parduotuvė?

 • Mūsų komanda nustatė, kad daugeliui e. pirkėjų pateikti užsakymą yra pernelyg sudėtinga. Turime daug patirties kuriant optimizuotas naudotojų keliones – du paspaudimai ir klientas jau turėtų būti pirkinių krepšelyje su produktu. Galite mokėti banko pavedimu arba kortele.
 • Emocinis turinys – geras vaizdinis ir vaizdo įrašų turinys, kuriame parodoma, kodėl produktas yra puikus ir kokie yra pagrindiniai jo pardavimo privalumai.
 • Patikimumas – vaizdinė medžiaga turi kelti pasitikėjimą, taip pat naudinga pabrėžti, kas yra jūsų pagrindiniai klientai ar partneriai.
 • Greitai – šiuolaikiniai interneto naudotojai yra gana nepastovūs, todėl, jei tinklalapis kraunasi per ilgai, jų dėmesys atitraukiamas.
 • Didelis lankytojų srautas – jei internetinėje parduotuvėje nėra lankytojų, niekas negalės pirkti. Siūlome patarimus ir visas paslaugas, kad jūsų el. parduotuvė būtų parduodama ekonomiškai efektyviai.
 • Patogus valdymas – jei el. parduotuvei valdyti pasirinkote netinkamą platformą arba jei el. parduotuvės struktūra yra netinkama, nebus patogu valdyti produktus ir klientus.
 • Automatizuota darbo eiga – tinkama el. parduotuvė atlieka visą rankinį darbą. Klientui nebūtina siųsti pranešimo el. paštu, tai už jus padarys el. parduotuvė. Klientui nereikia teirautis, ar produktas yra sandėlyje, ši informacija sinchronizuojama su verslo programine įranga. Pardavimo sąskaitos faktūros, automatiškai įvestos į apskaitos programą. Prisijungę verslo klientai galės užsisakyti prekių už specialią kainą. Siuntinių etiketės generuojamos automatiškai. Jų nereikia rašyti ranka.

Ar įmanoma patiems sukurti el. parduotuvę?

Žinoma, tai galima padaryti patiems. Patyręs žiniatinklio naudotojas gali sukurti pagrindinę el. parduotuvę „WordPress WooCommerce”, „Shopify” arba VOOG. Tačiau proceso metu paaiškėja, kad kai kurių pageidaujamų funkcijų neįmanoma sukurti, neįmanoma įgyvendinti reikiamų pakeitimų arba galutinis rezultatas yra dizainas, kuriuo nepasitikima ar kuris kelia nepakankamai emocijų. Nežinote, kaip optimizuoti įkrovimo greitį arba sukurti paprastą kliento kelionę. Saugumas gali būti neužtikrintas. Trūksta žinių apie mokėjimo ir pristatymo sprendimus. Arba nėra laiko visiems šiems darbams. Dėl šių priežasčių bus susisiekta su „vDisain” kūrimo komanda.

E. parduotuvės kūrimą verta patikėti patyrusiam žiniatinklio kūrėjui, kuris gali veiksmingai ir sąmoningai sukurti kliento viziją ir poreikius atitinkantį rezultatą. Vadovaudamiesi kūrybiškumu ir duomenimis, jie padeda. vDesign specialistai plėsti jūsų e. prekybos klientų bazę, siekti pardavimo tikslų ir užtikrinti funkcionalią ir konkurencingą e. prekybos patirtį, kuri taip pat padeda įgyvendinti klientų tikslus.

Nors yra gerų e. prekybos platformų, kuriose siūlomi įvairūs sprendimai pradedantiesiems, ilgainiui saugiau ir išmintingiau e. parduotuvės kūrimą ir plėtrą patikėti žiniatinklio kūrėjui. Taip galėsite būti tikri, kad jūsų el. parduotuvė veikia, yra patogi vartotojui ir atitinka visus įstatymus bei geriausią svetainių kūrimo praktiką.

Atliktas darbas: „Salonshop Baltic AS” yra didžiausia plaukų priežiūros priemonių platintoja Estijoje, todėl el. parduotuvei reikėjo naujos išvaizdos ir techninės priežiūros. Sujungėme parduotuvę su „Directo ERP”, sukūrėme produktų importą ir kainų taisykles. Taip pat stengėmės padidinti puslapio įkėlimo greitį.

Kodėl verta patikėti žiniatinklio kūrėjui sukurti jūsų svetainę:


 • Interneto svetainių kūrėjas
  sukuria elektroninę parduotuvę, turinčią tvarią ir logišką struktūrą;
 • Interneto svetainių kūrėjas dirba naudodamasis profesine patirtimi ir žiniomis, todėl pakeitimus ir plėtrą atlieka greitai ir efektyviai;
 • Interneto svetainių kūrėjas sukurs kliento viziją atitinkantį rezultatą ir dizainą;
 • Interneto svetainių kūrėjas savo darbą atliks kokybiškai ir efektyviai;
 • Naudodamiesi žiniatinklio kūrėjo paslaugomis, neturite nerimauti, kad ką nors „sugadinsite” patys spustelėję;
 • Palikę e. parduotuvės kūrimą žiniatinklio kūrėjui, galite daryti tai, kas jums patinka, ir nesukti sau galvos.

 

Elektroninės parduotuvės kūrimas nuo „vDesign” iki profesionalių žiniatinklio kūrėjų

„vDisain” siūlo dešimtmečius patirties šioje srityje turinčių specialistų e. komercijos kūrimą. Jei jūsų įmonė nori sukurti naują, aukštos kokybės el. parduotuvę, kad išsiskirtų iš konkurentų ir pritrauktų naujų klientų,
susisiekite su mumis.

vDisain
daro el. parduotuvę
padėti jums pasiekti jūsų verslo tikslus! Atliktą darbą galite pamatyti šioje nuorodoje.