Gamybos įmonė

„Vdisain” yra vaizdo įrašų gamybos įmonė. Tai reklaminiai klipai, rinkodaros vaizdo įrašai, muzikos vaizdo įrašai, televizijos laidos ir filmai. Skirtumas tarp prodiuserinės įmonės ir individualaus videografo yra komandos dydis. Komandą sudaro filmų kūrėjai, prodiuseriai ir rinkodaros srities specialistai. Daug daugiau žinių ir patirties, nei galėtų turėti vienas operatorius. Todėl gamybos įmonės užsakytas darbas yra ypač kokybiškas ir gerai apgalvotas.

„Vdisain” vaizdo įrašų gamybos srityje dirbame jau daugelį metų. Žinome, kaip turėtų atrodyti vaizdo klipas, kad pritrauktų klientus ir pardavimus. Susisiekite su mumis ir mes jums jį pagaminsime!

Kaip gamybos įmonė gali padėti klientui?

Gamybos įmonės teikiamų paslaugų sąrašas yra gana ilgas, nes ji turi daug patirties. Pavyzdžiui, galime sukurti jūsų įmonės reklaminį vaizdo įrašą. Televizijoje, socialinėje žiniasklaidoje, interneto svetainėje ir pan. Jie gali būti skirti tiek privatiems, tiek verslo klientams, tiek jauniems, tiek vyresniems. Gamybos įmonėje taip pat galime padėti jums pristatyti naują produktą ar paslaugą. Tam tikrai naudojame reklaminius vaizdo įrašus, tačiau dėl savo rinkodaros žinių galime padėti platinti ir, pavyzdžiui, organizuoti ir filmuoti reklaminį renginį. TV reklama šiandien taip pat nėra mirusi sąvoka. Šį kanalą ir toliau dažniausiai vartoja vyresnioji karta. Galime padėti sukurti išskirtinę televizijos reklamą, kuri būtų skirta būtent tai tikslinei auditorijai.

Didžiausias Raasiku darbdavys
Mistra-Autex
iš mūsų gavo naują interneto svetainę, kuriai taip pat sukūrėme tinkamą vaizdo klipą, pristatantį gamyklą ir gamybos procesą. „Mistra” gamina kilimus didžiausiems pasaulio automobilių gamintojams, pavyzdžiui, BMW, „Mercedes Benz”, „Volkswagen”, „Jaguar”, „Volvo”, „Škoda” ir kt.

„vDisain” taip pat gali padėti privatiems klientams

Mūsų klausė, ar gamybos įmonės paslaugos skirtos tik dideliems verslo klientams. Visai ne! Taip pat esame visiškai pasirengę teikti vaizdo įrašų parengimo paslaugas privatiems klientams. Tačiau kam jie reikalingi privatiems asmenims? Dažniausiai pasirenkama galimybė įrašyti įvairius svarbius gyvenimo įvykius. Pavyzdžiui, vestuvių, šeimos susitikimų ar jubiliejinių švenčių. Gali atrodyti, kad persistengėte, bet ateityje visi dalyviai džiaugsis šiais kokybiškais puikių vakarėlių prisiminimais.

Mes padarėme
Dėl Estlander
nuostabų vaizdo įrašą apie jų renovuotas patalpas, sukūrėme naują ir respektabilią svetainę bei optimizavome ją „Google” paieškai.

Ką turėtumėte žinoti prieš kreipdamiesi į gamybos įmonę?

Turite puikią vaizdo įrašo idėją savo verslui reklamuoti, reklamai ar kitam vaizdo projektui? Susisiekite su mumis! Nebijokite susisiekti, jei ne viskas iki galo apgalvota. Jei žinote, ko norite pasiekti vaizdo įrašu. Kitus galime pristatyti. Nustatome scenarijų ir koncepciją, ieškome vietų, sudarome filmavimo tvarkaraštį. Surasime reikiamą įrangą, nufilmuosime, sumontuosime ir pagaminsime. Kai visa tai atliksite, atsiųsime jums paruoštą vaizdo įrašą, kurį prireikus galėsite naudoti įvairiuose kanaluose. Tačiau svarbu prisiminti, kad aukštos kokybės vaizdo įrašo kūrimas yra ilgesnis procesas. Verčiau susisiekite su mumis kuo anksčiau. Tuomet galite būti tikri, kad, pavyzdžiui, norint pristatyti naują produktą, bus parengta vaizdo medžiaga, skirta reklamuoti jį tinkamu kanalu.

Aplankėme
Viduvos poilsiavietė
ir nufilmavome puikų pristatomąjį vaizdo įrašą apie jų kempingą, kad geriau perteiktume šios vietos jausmą ir emocijas. Sukūrėme jiems svetainę ir užsakymų sistemą.

„Vdisain” turi ilgametę gamybos įmonės patirtį. Padedame įmonėms vizualiai išreikšti save, pristatyti naujus produktus ar paslaugas. Pasirūpinsime visu vaizdo įrašo ar skelbimo kūrimo procesu nuo pradžios iki pabaigos. Rezultatas – aukštos kokybės medžiaga, kuri parodo įmonę iš geriausios pusės.