Grafinis dizainas

Patyrusių dizainerių teikiamos grafinio dizaino paslaugos

Grafinis dizainas yra svarbus elementas, kuriuo kuriamas įmonės įvaizdis ir perteikiama prekės ženklo žinutė. Be gražių svetainės ir skelbimų socialinėje žiniasklaidoje, taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į savo įmonės pranešimų turinį ir grafinį dizainą. Tai vienas paprasčiausių būdų išsiskirti iš konkurentų ir laimėti naujų klientų.

Atliktas darbas. Northnavia NorthNavnia. Senasis identitetas nebuvo tinkamas tikslinei auditorijai, o e. parduotuvės konversijos rodiklis buvo žemas. Sukūrėme visiškai naują identitetą, kuris būtų patrauklus tikslinei auditorijai, ir tuo pagrindu galėjome sukurti labai lengvai konvertuojančią el. parduotuvę.

Kas yra grafinis dizainas?

Grafinis dizainas, arba dizaino grafika, yra svarbi priemonė, padedanti pritraukti tikslinę auditoriją, perteikti įmonės žinutę ir esmę jai patraukliu būdu. Tai būdas padaryti savo žinutę kuo labiau matomą aplinkiniame pasaulyje ir informacijos audroje.

Grafinis dizainas apima vaizdus, formas, spalvų derinius ir tipografiją, kurie taip pat gali padėti sukurti įmonės įvaizdį. Dizainu nesiekiama, kad jis būtų rėkiantis ar traukiantis akį, bet veikiau atspindėtų verslo pobūdį ir patiktų tiek esamiems, tiek potencialiems naujiems klientams.

Openrate žiniatinklio dizainas. Kliento netenkino senosios svetainės dizainas (žr. toliau).

  1. Sukūrėme naują vizualinį identitetą. Parinkome prekės ženklo spalvas, šriftus ir sukūrėme simbolį.
  2. Sudarėme svetainės turinio žemėlapį ir sukūrėme naudotojo navigacijos ir informacijos pateikimo struktūrą.
  3. Sukūrėme naudotojo sąsajos išvaizdą ir pojūtį. Sukūrėme animacijos koncepcijas. Kliento prašymu sukūrėme grafines jų darbo eigos iliustracijas.
  4. Klientas labai patenkintas ir dizainas pradėtas kurti!

Grafinis dizainas yra veiksmingas, kai jis kuriamas tikslingai. Todėl labai svarbu žinoti, kodėl užsakote dizainą ir ką norite pasiekti, prieš pradedant procesą. Todėl „vDesign” daug dėmesio skiria bendravimui: prieš pradėdamas dizaino procesą grafikos dizaineris bendrauja su klientu, aptaria kliento viziją ir pageidavimus, apgalvoja tikslus ir aptaria galimybes. Taip galima pasiekti geriausią ir tinkamiausią rezultatą.

Sukūrėme Namų paplūdimiams logotipą, parašėme prekės ženklo istoriją, parinkome prekės ženklo spalvas. Sukūrėme pakuočių dizainą. Galiausiai sukūrėme ir sukūrėme svetainę.

Grafinis dizainas – būdas išsiskirti iš konkurentų

Be to, grafinis dizainas taip pat yra geriausias būdas išsiskirti iš konkurentų. Sukurdami stiprų savo verslo prekės ženklą su nuosekliu vizualiniu identitetu, kurio laikytumėtės savo darbe, komunikacijoje, socialinėje žiniasklaidoje ir svetainėje . , stiprinsite klientų pasitikėjimą ir pasieksite daugiau žmonių.

Kadangi grafinis dizainas kuriamas atsižvelgiant į verslo poreikius ir pageidavimus, dažnai atsižvelgiant į tai, ką daro konkurentai, nereikia nerimauti dėl panašumų su konkurentais.

Grafikos dizaineris kuria dizainą, kurio paskirtis kitokia

Grafinis dizainas visada yra tikslingas: pavyzdžiui, grafinis dizainas naudojamas prekės ženklo vizualiniam identitetui perteikti asmenybę, tikslus ir patirtį.

Grafikos dizaineris yra dizaino kūrėjas, kuris padeda įgyvendinti kliento viziją ir perteikti kliento žinutę, požiūrį ir patirtį. Grafinis dizainas labai priklauso nuo grafikos dizainerio patirties, techninių įgūdžių, taip pat iš dalies nuo intuicijos, kuri padeda sukurti geriausią įmanomą dizainą.

Grafikos dizaineriai gali kurti dizainą, skirtą fiziniam naudojimui, pavyzdžiui, reklaminiams skydeliams, meniu ar plakatams, taip pat naudoti interneto aplinkoje, mobiliosiose programėlėse, baneriuose ar kituose interaktyviuose elementuose.

Finipay”sukūrėme jų prekės ženklo vizualinį identitetą – fondus, tipografiją ir spalvas. Tada sukūrėme apgalvotą UX dizainą ir įmonės vartotojo sąsają.
dizainas
kuris būtų skirtas tikslinei auditorijai.

Ką veikia "vDisain" grafikos dizaineriai?

Logotipo ir CVI (vizualinio identiteto) kūrimas

Tinklalapių dizainas - UX ir UI

Rinkodaros kampanijų kūrimas

Pakuočių ir gaminių dizainas

Vizitinės kortelės dizainas

Katalogo arba brošiūros dizainas

  • reklaminio skydelio dizainas;
  • socialinės žiniasklaidos pranešimų dizainas;
  • automobilio lipduko dizainas;
  • Susukamų gaminių projektavimas;
  • Skaidrių kūrimas pristatymams ir pristatymų paketams.

Emajõgi Residents” – sukūrėme jų prekės ženklo vizualinį identitetą – šriftus, tipografiją ir spalvas. Tada pagal namo brėžinius sukūrėme 3D modeliuotą pastato vidaus ir išorės vaizdo įrašą. Sukūrėme modernų žiniatinklio dizainą kuris būtų patrauklus tikslinei auditorijai. Sukūrėme jiems svetainę su interaktyviu namo planu.

Užsisakykite grafinį dizainą iš „vDesign

Jei jūsų įmonei reikia pakeisti ar sukurti vizualinį identitetą, atnaujinti svetainę ir jos dizainą arba jei trūksta konkrečios paskirties grafinio dizaino, į pagalbą ateina „vDisain”. „vDisain” turi ilgametę grafinio dizaino ir svetainių kūrimo patirtį, todėl savo klientams visuomet siūlo geriausią įmanomą kokybę.

Peržiūrėkite kitus mūsų atlikti darbai arba paprašykite asmeninės citatos grafinio dizaino.

Logotipas, prekės ženklo kūrimas, vizualinis identitetas, produktų ir pakuočių dizainas, žiniatinklio dizainas, iliustracijos, baneriai, brošiūros, vizitinės kortelės…

Grafikos dizainerio valandinis įkainis paprastai yra 50-60 eurų už valandą. Aukštesnio lygio grafikos dizainerio valandinis įkainis gali būti apie 100 eurų.