Interneto svetainių kūrėjas

Patyrusių žiniatinklio kūrėjų teikiamos žiniatinklio kūrimo paslaugos

Kuriame tikslingas svetaines ir platformas, kurios padeda įmonėms dirbti efektyviau ir taupyti laiką. Mūsų komanda sėkmingai įgyvendino 400 žiniatinklio svetainių kūrimo projektų. Mes naudojame šiuolaikinius kūrimo karkasus, tokius kaip ReactJS, Laravel, VueJS, PHP,
WordPress
, WooCommerce,
Magento
,
Prestashop
ir t. t. Turime ilgametę patirtį
elektroninė prekyba
, užsakymo sistemas, pirkimų platformas, pristatymo skaičiuokles. Jei reikia patarimo ar citatos,
susisiekite su mumis
!


Finipay
interneto svetainės kūrimo projektas – sukūrėme jiems firminį vizualinį identitetą – šriftus, tipografiją ir spalvas. Tada sukūrėme gerai apgalvotą interneto naudotojo kelionę ir.
žiniatinklio dizainas
kuris kuria pasitikėjimą.

Ar turėtumėte samdyti nuosavą žiniatinklio kūrėją, ar užsakyti paslaugas iš išorės?

Užsakomosios paslaugos agentūrai skirtos įmonėms, kurios negali sau leisti įdarbinti programuotojo visu etatu – užsakomąsias paslaugas teikti paprasčiau ir pigiau. Taip pat reikia laiko ir energijos kūrėjo darbui valdyti. Be to, kyla ir kokybės klausimas – paprastai per brangu samdyti tikrą šios srities specialistą, jei nėra pakankamai darbo. Pavyzdžiui, „vDisain”, kaip interneto svetainių kūrimo įmonė, samdo konkrečių specializacijų žmones – dizainerį, priekinės dalies kūrėją, galinės dalies kūrėją, rinkodaros specialistą, duomenų įvedimo specialistą.

Svetainė šiandien veikia kaip platforma, kurioje interneto vartotojas gali susipažinti su įmonės atliktais darbais ir sužinoti, ar paslaugų teikėjas iš išorės atrodo patikimas. Prie to prisideda ir apgalvotas dizainas dizainas dizainas. Šiandieninis interneto naudotojas gali pasakyti, ar į svetainę buvo investuota, ar ne, o jei akivaizdu, kad ne, kiekvienas naudotojas užduos klausimą, kodėl? Argi tam nėra pinigų? Jei nėra pinigų, ar tai yra pradedančioji įmonė? Kiekvienas gali sukurti svetainę, jei tik nori, tačiau ne kiekvienas gali sukurti profesionalią svetainę. Nors tokios platformos kaip „WordPress” taip pat siūlo pradedantiesiems pritaikytų svetainių paprastai ilgainiui saugiau ir išmintingiau leisti darbą atlikti profesionalui.

Gerai suplanuotas projektas taip pat padės pasiekti įmonės verslo tikslus, nesvarbu, ar tai būtų apyvartos ar žinomumo didinimas, verslo procesų automatizavimas, naujų klientų pritraukimas ar išsiskyrimas iš konkurentų.

Atliktas darbas: „vDisain” interneto kūrėjas atliko šį darbą
Veski Tehnopark.
svetainė su interaktyviu išmaniųjų parduotuvių žemėlapiu. Parduotuvės rodomos dviem būdais. Programėlėje yra integruota mobilioji peržiūra. Žemėlapyje rodomas sandėlių prieinamumas ir kaina, o užsakymą patogu atlikti iššokančiame lange.

Ką veikia žiniatinklio kūrėjas?

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrėjas, kuris gali veiksmingai sukurti kliento viziją ir poreikius atitinkantį rezultatą. Interneto svetainių kūrėjas – tai specialistas, kurio kasdienis darbas – sukurti funkcionalų ir konkurencingą skaitmeninį sprendimą, kuris taip pat padėtų įgyvendinti kliento verslo tikslus. Mūsų žiniatinklio programų kūrėjai kasdien dirba su žiniatinklio programų žemėlapių sudarymu, valdymu, projektavimu ir greičio optimizavimu. Mūsų programuotojai per daugelį metų įgijo įgūdžių, o patyrę programuotojai yra pigesni už nepatyrusius, nes reikalavimai, kurių norite, tikriausiai jau buvo sukurti anksčiau, ir tokiu atveju galite naudoti anksčiau parašytą kodą. Be to, daug mažiau laiko užima testavimas ir projekto valdymas;

Kaip pasirinkti žiniatinklio kūrėją

Prieš pradėdami dirbti su kūrėju, patikrinkite jo rekomendacijas. Arbata greičio testas ir įsitikinkite, kad svetainė įkeliama greitai. Patikrinkite, ar dizainas atitinka šiuolaikinius standartus – ar juo lengva naudotis, ar jis kelia emocijas ir pasitikėjimą. Patikrinkite, ar lengva naudotis mobiliuoju vaizdu ir ar jame nėra klaidų. Patikrinkite, kokias technologijas naudoja kūrėjas.

Atliktas darbas:

Mes sukūrėme Baltijos šalių automobilių nuoma išsamų užsakymo sprendimą, leidžiantį užsakyti ir sumokėti už autobuso nuomą banko pavedimu. Mūsų pažangus užsakymo sprendimas leidžia nustatyti dienų kainas pagal pakopas ir parduoti papildomas paslaugas.

Didesnių projektų atveju verta pasidomėti, ar kūrėjas turi ankstesnės patirties kuriant norimą sprendimą.

Kainų klasė. Jei biudžetas ribotas, galima ieškoti laisvai samdomo kūrėjo, kurio veiklos sąnaudos nedidelės. Tačiau turite nepamiršti, kad kartais sunku reikalauti, kad laisvai samdomas kūrėjas būtų atsakingas už savo darbą. Tada, jei kūrėjas suserga, projekto kūrimas sustoja. Be to, laisvai samdomi kūrėjai, kurdami projektus, dažnai nenaudoja licencijuotos programinės įrangos, kurios negalima atnaujinti po 3 mėnesių ir kurioje iš pradžių gali būti kenkėjiškų programų. Laisvai samdomas kūrėjas dažnai nežino, kaip teikti specializuotas konsultacijas rinkodaros klausimais. Be to, žemesnės kainos segmento kūrėjai turi mažiau patirties, todėl bendra pirkimo rizika yra didesnė. Reikia ne būti patyrusiu ir specializuotu dizaineriu, o eksperimentuoti ir žiūrėti, kas išeina.

„vDesign” profesionalių kūrėjų žiniatinklio svetainių kūrimas

„vDisain” siūlo interneto svetainių kūrimą, kurį atlieka ilgametę patirtį šioje srityje turintys specialistai. Jei jūsų įmonė nori pati sukurti skaitmeninį sprendimą arba atnaujinti esamą,
susisiekite su mumis.

„vDisain” gali padėti jums sukurti skaitmeninį sprendimą, kuris padės pasiekti jūsų verslo tikslus. Žr. mūsų
atlikti darbai
.

Peržiūrėkite praeityje įgyvendintus projektus. Ar žiniatinklio kūrėjas jau yra atlikęs tai, ko jums reikia? Susisiekite su žiniatinklio kūrėju ir pasikalbėkite. Atkreipkite dėmesį, ar jums užduodami tinkami klausimai ir ar siūlomi jus tenkinantys sprendimai.

Interneto svetainių kūrėjo valandinis įkainis paprastai yra 50-60 eurų už valandą. Pažangaus žiniatinklio kūrėjo valandinis įkainis taip pat gali būti apie 100 eurų, o vyresnysis žiniatinklio kūrėjas savo darbą atliks 2-5 kartus greičiau nei jaunesnysis žiniatinklio kūrėjas. Be to, galutinis rezultatas yra kokybiškesnis.