Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainės, el. parduotuvės, programinės įrangos kūrimas

„vDesign” komanda įgyvendino virš 700 svetainių projektų. Kuriame viską nuo vieno puslapio žiniatinklio iki sudėtingų kompleksinių sistemų. Naudojame populiariausias svetainių kūrimo platformas, tokias kaip „WordPress”, PHP, Prestashop, Magento, Laravel, ReactJS, VueJS ir kt. Kuriame API integracijas su finansų ir sandėlių valdymo programine įranga. Jei reikia patarimo dėl žiniatinklio kūrimo projekto, susisiekite su mumis!

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Kuriame tiek mažas, tiek dideles el. parduotuves ir verslas-verslui (B2B) užsakymų centrus. Žinome, kaip sukurti optimizuotą pirkimo kelią. Importuojame produktus iš senosios el. parduotuvės. Sinchronizuojame sandėlio likutį iš sandėlio valdymo programinės įrangos. Pardavimo sąskaitas faktūras sinchronizuojame su ERP. Perkeliame senąjį SEO arba sukuriame naują. Jei reikia, verslo klientams galime sudaryti tik jiems skirtus specialius kainoraščius Jūsų el. parduotuvėje. Kuriame pristatymo skaičiuokles, mokėjimo ir pristatymo sprendimus.

„vDesign” elektroninėms parduotuvėms būdinga:

  • Paprastumas ir patogumas – Pastebėjome, kad daugelyje el. parduotuvių pateikti užsakymą yra pernelyg sudėtinga. Turime sukaupę daug patirties kuriant optimizuotas naudotojų keliones – du paspaudimai ir klientas jau turėtų būti pirkinių krepšelyje su produktu. Atiskaitymo žingsynje galime integruoti skirtingus būdus mokėti banko pavedimu arba kortele.
  • Geras emocinis turinys – paveikslėlių ir vaizdo įrašų turinys, kuriame parodoma, kodėl produktas yra kokybiškas ir kokie yra pagrindiniai jo privalumai.
  • Patikimumas – vaizdinė medžiaga turi kelti pasitikėjimą. Taip pat verta pabrėžti, kad šriftai, dizainas, pateikiame vaizdinė medžiaga turi atsipindėti Jūsų auditoriją.
  • Greitai – šiandieninis interneto naudotojas yra gana reiklus, todėl, jei tinklalapis kraunasi per ilgai, dėmesys bus nukreiptas į stabilesnę svetainę ir klientas bus prarastas.
  • Didelis lankytojų srautas – jei iternetinėje parduotuvėje lankytojų kiekis mažas, tikimybė, kad kas nors pirks, yra dar mažesnė. Siūlome patarimus ir įvairias paslaugas, kad jūsų el. parduotuvėje būtų generuojamos pastovios pajamos.
  • Lengva ir patogu valdyti – jei pasirinkote netinkamą platformą kurti el. parduotuvę arba svetainė sukurta nepatogiai valdyti turinį, produktus, prireiks papildomų lėšų investuoti į administracinį skydelį. 
  • Automatizuota darbo eiga – tinkama el. parduotuvė pati atlieka visą rankinį darbą. Nereikia rankiniu būdu siųsti pranešimo klientui el. paštu – tai už jus padarys el. parduotuvės vidinė sistema. Klientui nereikia klausti, ar produktas yra sandėlyje – ši informacija sinchronizuojama su verslo programine įranga. Pardavimo sąskaitos faktūros automatiškai įvedamos į apskaitos programą. Prisijungę verslo klientai galės užsisakyti produktų pagal specialų jiems priskirtą kainoraštį. Siuntinių etiketės generuojamos automatiškai. Jų nereikia išrašinėti patiems ranka.

 

Atliktas projektas: sukūrėme ProBeaute naują elektroninę parduotuvę. Problema buvo ta, kad senąją elektroninę parduotuvę kūrė 4 skirtingi kūrėjai, o vidaus sistemoje buvo daug problemų ir netaisytų klaidų, todėl jie nusprendė užsakyti naują, modernią ir patikimą internetinę parduotuvę. Kūrimui naudojome „WordPress WooCommerce” platformą, importavome tinklaraščio įrašus ir produktus iš senosios el. parduotuvės iš duomenų bazės, optimizavome SEO, pridėjome skirtingas kalbas, sukūrėme optimizuotą apsipirkimo kelią. Išsigryninus idėjas užtrukome  kurdami projektą tik 4 savaites.

Darbo procesų automatizavimas kuriant svetainę

„vDisain” jau konsultavo ir padėjo daugeliui įmonių automatizuoti verslo procesus. Pastebėjome, kad šiandien vidutinėje įmonėje darbo sąnaudas galima sumažinti iki 40 %. Pavyzdžiui, šiuo metu kuriame verslo užsakymų centrą, skirtą vėdinimo vamzdžiams ir dalims užsakyti. Priimti ir patikslinti užsakymus telefonu ir el. paštu užtrunka labai daug laiko, nes kartais viename užsakyme būna „excel” formate 100 eilučių su skirtingomis dalimis ir jų dydžiais . Iki šiol gautus užsakymus reikėjo įvesti į „Simplbooks” verslo programinę įrangą. Mūsų sukurtame užsakymų centre klientas gali pats sukomplektuoti užsakymą, o integruota API sąsają leis visus užsakymus automatiškai įvesti į „Simplbooks” verslo programinę įrangą. Sąskaitas faktūras galima išrašyti vos keliais spustelėjimais, nes užsakymo duomenys jau yra paruošti ERP sistemoje. Ateityje, jei klientas paskambins ir norės pateikti užsakymą, bendrovė galės nukreipti jį į internetinę svetainę, kurioje vartotojui bus aiškiai parodyta, kokius matmenis norimam produktui reikia įvesti. Galutiniam vartotojui šis sprendimas yra patogesnis, nes nereikia ilgai kalbėti telefonu arba pildyti ir siųsti užsakymo formos popieriuje ar „Excel” skaičiuoklėje. Taipogi, ši sistema padeda išlaikyti klientus lojaliais.

 

 

„WordPress” yra puikus svetainės kūrimo įrankis

Kuriant svetaines „WordPress” platformoje, sutiekiama daugiau galimybių tiems, kurie turi mažesnį biudžetą svetainės kūrimui. Kadangi ši platforma yra populiariausia pasaulyje, programuotojai ją nuolatos tobulina. Sukurta milijonai įvairių papildinių, kad būtų galima integruoti galingas funkcijas, kurių sukūrimas paprastai kainuotų tūkstančius eurų. Pavyzdžiui, yra įskiepių e. parduotuvėms, rezervavimo sistemoms, interaktyviems žemėlapiams, 3D konfigūratoriams ir kt.

Laravel ir PHP kūrimas

Naudojant „Laravel + VueJS” sistemą sukūrėme webquer.ee viešųjų pirkimų platformą. Svetainės vaizdus „Figma” programoje suprojektavo OKIA dizaineris. Sukūrėme Backend’o portalo logiką, duomenų bazės struktūrą ir vizualus naudodami „VueJS” sistemą. Sukūrėme funkciją, leidžiančią pridėti konkursus ir teikti pasiūlymus konkursui. Integravome registraciją su „Facebook” ir „Google”. Sukūrėme funkcionalumą vartotojo skydelyje ir pirkimų tvirtinimo funkciją administratoriui, bei skirtingus vertimų būdus. Nustatėme automatinį siuntimą. Projektas truko keturis mėnesius.

Dirbome kartu Eliis programinė įranga, kuria naudojasi beveik visi Estijos vaikų darželiai. Ji turi 200 000 naudotojų, kurioje galima valdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo kelią ir siųsti įžvalgas bei ataskaitas valstybei ir tėvams. „Eliis Software” komandoje dirba keli programuotojai, tačiau ne visus reikalavimus gali išpildyti vidaus komanda. Padėjome jiems sukurti Vaiko raidos idėjų banko modulį. Ateityje tikrai dirbsime kartu kurdami žiniatinklio svetaines.

Šiuo metu kuriame internetinę platformą XXXXX OÜ grožio produktų el. parduotuvės kartu su  „Merit aktiva” finansų sistemos integracija. Parduodami kremai turi tinkamumo vartoti terminą, todėl svarbu, kad pirmoji į sandėlį patekusi partija būtų parduota iš sandėlio taikant FIFO (First in – First out) metodą. Platformoje administratoriui rodoma išsiunčiamų produktų partija, todėl galima efektyviai valdyti iš atsargų parduodamus produktus, nepraleidžiant jų tinkamumo vartoti termino. Sistema taipogi išskiria produktus, kurių tinkamumo vartoti terminas pasibaigęs, atskiroje reklaminėje el. parduotuvės kategorijoje. Pakuočių etiketės automatiškai sugeneruojamos ir siunčiamos į spausdintuvą, kur jos atspausdinamos be papildomo rankinio darbo. Klientams užsisakant didesnį kiekį, automatiškai pritaikomos nuolaidos priklausomai nuo kiekio dydžio. Pardavimo sąskaitos faktūros siunčiamos į „Merit Aktiv” sistemą. Visa tai sumažina rankų darbą ir bendras darbo sąnaudas.

Kokią platformą pasirinkti svetainės kūrimui?


Laravel
yra puiki platforma, skirta kurti žiniatinklio vidines sistemas – rezervavimo sistemas, klientų ar verslo valdymo centrą, didelio mąsto el. parduotuvę. Turint mažesnį biudžetą – WordPress
yra geresnis pasirinkimas, nes galima įsigyti įskiepius su iš karto įdiegtomis funkcijomis. El. parduotuvės  dažniausiai pastatytos platformoje „WordPress” su „WooCommerce” įskiepiu. Arba mažiau populiarūs įskiepiai pasiekiantys panašų tikslą: „Prestashop” arba „Magento„. 

Vizualinė dalis gali būti lengvai sukuriama naudojant šiuolaikines technologijas, tokias kaip „ReactJS”, „VueJS”, „AngularJS”, „NuxtJS”, kurios užtikrina itin spartų svetainės greitį.

Jei jums reikia patarimo dėl svetainės kūrimo, darbo eigos automatizavimo ar norite padaryti užsakymą, susisiekite su mumis!

„WordPress” suteikia daugiausia galimybių sukurti puikų funkcionalumą turint nedidelį biudžetą. Bėgant metams „WordPress” vis dar yra populiariausia ir pigiausia platforma, kuri pastoviai vis dar vygdomi atnaujinimai.

Dažniausiai svetainės programuotojo įkainis rinkoje yra nuo 50 iki 90 eurų už valandą, priklausomai nuo kūrėjo ir įmonės lygio.

Ką klientai sako apie mus