IT kūrimas

IT kūrimo paslaugos

Informacinių technologijų kūrimas – tai įvairi kompiuterių mokslo veikla, kuri gali būti programinės įrangos kūrimas, taikomųjų programų programavimas, sistemų kūrimas, duomenų bazių kūrimas, interneto svetainių kūrimas.

Apskritai IT kūrimas – tai instrukcijų arba programų, nurodančių kompiuteriui, ką daryti, rinkinio kūrimas.

Yra trys IT kūrimo tipai:

 • Sukurti pagrindines sistemos programinės įrangos funkcijas, tokias kaip operacinės sistemos, diskų valdymas, aparatinės įrangos valdymas ir kitos darbui reikalingos paslaugos.

 • Programavimo programinė įranga, kad IT kūrėjai galėtų geriau atlikti savo darbą (įvairios kodo rašymo priemonės).

 • Taikomoji programinė įranga (programos arba programėlės), padedanti naudotojams atlikti įvairias užduotis. Biuro programos, duomenų valdymo programinė įranga, saugumo programinė įranga, žiniatinklio programos, mobiliosios programos ir kt.

IT plėtrą daugiausia vykdo projektų vadovai, programinės įrangos inžinieriai ir programinės įrangos kūrėjai.

Atliktas darbas: Mes sukūrėme ” Webquer” viešųjų pirkimų platformą naudodami „Laravel” ir „VueJS” sistemas. Projektas truko 4 mėnesius. Taip pat sukūrėme pasirinktinį administratoriaus skydelį, skirtą naudotojams valdyti ir pirkimams tvirtinti. Aplinkos struktūra yra vieno puslapio programa, todėl svetainės įkrovimo greitis yra didesnis nei kraupus.

IT kūrimo metodika ir etapai

IT kūrimas paprastai apima šiuos etapus:

 • Sistemos kūrimas. Jame pateikiamas bendras projekto darbo procesas ir veiksmų planas.
 • Rinkti informaciją, kad suprastumėte, ko nori ir ko reikia naudotojams ir klientams.
 • Pasirinkti arba sukurti architektūrą kaip pagrindinę struktūrą, kuria remiantis kuriama programinė įranga.
 • Kūrimas atsižvelgiant į poreikius, problemas ir sprendimus. Dažnai reikia sudaryti naudotojo kelionės žemėlapį.
 • Kodo rašymas atitinkama programavimo kalba. Įtraukiama kokybės kontrolė, kad būtų galima anksti pašalinti klaidas ir greičiau paleisti veikiančią programinę įrangą.
 • Programinės įrangos paleidimas, naudotojų problemų sprendimas.
 • Projekto rezultatų ir kūrimo proceso vertinimas ir matavimas.

Nuoroda – Rakett69 rezervavimo sistema

Mes sukūrėme „Rocket69 Užsakymų sistema, sukurta naudojant PHP karkasą. Buvo siekiama atsižvelgti į jų verslo ypatumus atliekant užsakymus ir kartu suteikti jiems galimybę valdyti užsakymus. Sukūrėme naują dizainą, kuris būtų kuo patogesnis ir patogesnis galutiniam naudotojui.

Peržiūrėkite kitus „vDisain” IT plėtros projektus.

Kokia yra IT kūrimo projekto kaina?

Didžiąją kainos dalį lemia kliento pateiktas biudžetas, pagal kurį „vDisain” dirba.

Tačiau IT plėtros biudžetams didžiausią įtaką daro šie veiksniai:

 • Paraiškos tipas ir sudėtingumas. Ar norite sukurti į „Facebook” panašią programėlę? Arba paprasta programa, neapdorojanti didelių duomenų kiekių? Šioje atrankoje pateikiamos pagrindinės IT kūrimo projekto grandys.

  Rusijos valdymas: Kuo daugiau veiksmų vartotojas gali atlikti programoje, tuo sudėtingesnis projekto kūrimas.
 • Platformos. Ar norite, kad programinė įranga veiktų tik kompiuterio naršyklėje, ar ir kaip „Android” bei „iPhone” programėlė? Kiekviena papildoma platforma keičia kūrimo projekto kainą.
 • Vartotojo sąsajos dizaino sudėtingumas. Tai apima mygtukus, navigaciją, teksto dydžius ir spalvas. Viskas, kas susiję su programėlės naudojimu ir tuo, kaip išlaikyti naudotoją, kad jis ja naudotųsi.
 • Galinė struktūra ir prijungtos API. Kiek kitų programų ir duomenų bazių bus prijungta prie jūsų programos? Pavyzdžiui, ar programa imtų duomenis iš dešimties skirtingų vietų?

vDizainas ir IT kūrimas

„vDisain” teikiame gerai veikiančius ir klientų bei naudotojų lūkesčius atitinkančius IT kūrimo projektus. Daugiau apie šį darbą skaitykite čia.

Susisiekite su mumis ir aptarkime, kaip galime padėti jūsų verslui.