IT stažuotės

„vDisain” siūlo studentams galimybę atlikti praktiką IT srityje Talino biure

Į stažuotes priimame tik kompetentingiausius studentus. Kasmet dėl „vDisain” IT stažuotės kreipiasi 50 studentų ir tik 10 iš jų siūloma vieta. IT stažuotes gali būti sunku rasti, tačiau jos yra svarbus sėkmingo programuotojo karjeros laiptelis.

Ką studentai gauna atlikdami IT praktiką „vDisain”?

  • Teisingi ir veiksmingi darbo metodai.
  • darbo sparčiai kintančioje aplinkoje patirtis.
  • Užpildykite savo darbų aplanką.
  • Galimybė dirbti su įdomiais projektais. Tarp mūsų klientų yra keletas žinomiausių Estijos įmonių, tokių kaip „Taltech”, „Merit Aktiva”, „Sleepwell”, „Connecto”, „Ferati”, „JJ-Street” ir daugelis kitų.

Kodėl verta atlikti IT praktiką „vDisain”?

  • Per pastaruosius penkerius metus įgyvendinome daugiausiai interneto svetainių kūrimo projektų Baltijos šalyse. Daugiau nei 500 projektų.
  • Esame sparčiai auganti IT įmonė.
  • „vDisain” turi draugišką komandą ir smagią darbo aplinką. Kartu su komanda užsiimame įvairia veikla.
  • Geriausiems stažuotojams bus suteikta galimybė po stažuotės dirbti pas mus.

Ką studentai veikia atlikdami praktiką „vDesign”?

Dauguma stažuotojų dirbs su Front End orientuota WordPress ir Elementor technologija. Stengiamės pateikti pakankamai sudėtingas užduotis. Dirbame su PHP pagrindu veikiančiomis turinio valdymo platformomis ir kūrimo karkasais, taip pat „ReactJS”. „WordPress” yra plačiausiai naudojama žiniatinklio svetainių kūrimo technologija, kuri naudojama todėl, kad ją naudojant galima pasiūlyti klientui daugybę funkcijų pritaikant iš anksto sukurtus modulius. Pavyzdžiui, rezervavimo sistemos, mokėjimo sprendimai, elektroninės parduotuvės funkcijos, daugiakalbystė, interaktyvūs žemėlapiai ir dar daugiau.

Dėl didelio kandidatų skaičiaus stažuotės „vDesign” paprastai nėra mokamos. Išimtis – kai stažuotojas jau turi tikrai stiprios kūrimo patirties. Norėdami pateikti paraišką, siųskite motyvacinį laišką ir savo portfelį adresu info@vdisain.ee