Kūrybinė agentūra

„vDesign” kūrybinė agentūra / žiniatinklio agentūra

Kūrybinė agentūra – tai agentūra, kuri atlieka kūrybinį darbą rinkodaros srityje. Tai apima dizainą, reklamą, firminį stilių ir prekės ženklą. Kūrybinė agentūra gali iš pagrindų kurti aktualias idėjas, jas įgyvendinti ir taip tapti vertingu partneriu, padedančiu plėtoti verslą.

Ar tai daryti patiems, ar pasitelkti agentūrą?

Žinoma, interneto amžiuje galima sužinoti viską. Tam tikru mastu gali veikti ir vidinė rinkodara, o dažniausiai vaisingiausias bendradarbiavimas būna tada, kai įmonė jau yra išbandžiusi šiek tiek rinkodaros savarankiškai ir nori pakilti į aukštesnį lygį ir išplėsti savo veiklą. Tačiau į kūrybinę agentūrą galite ateiti ir su tuščiu puslapiu.

Neverta visos rinkodaros vykdyti savo įmonėje vien dėl to, kad sutaupytumėte pinigų. Vidaus rinkodaros silpnybė – prekės ženklo aklumas. Dirbant tik su vienu prekės ženklu, matant tik vieną aplinką, gaunant informaciją tik iš savo įmonės – nėra išorinio, nesutepto vaizdo, o tai yra kūrybinės agentūros stiprybė.

Kūrybinės agentūros kasdien dirba su dešimtimis skirtingų įmonių, turinčių skirtingas tikslines grupes. Verta siekti geros pusiausvyros, kai dalį darbo atlieka įmonė, o dalį – agentūra. Laikas parodė, kad tai užtikrina aukščiausią skrydį.

Priežastys, kodėl verta pasitelkti kūrybinę agentūrą:
  • Strateginis požiūris. Per savo ilgametę patirtį „Creative Agency” sukūrė idėjų, sistemų ir metodų, kaip veikti efektyviausiai, sistemą.
  • Didesnis produktyvumas. Kūrybinėje agentūroje dirba įvairių sričių specialistai, projektų vadovai ir per tą patį laiką galima nuveikti daugiau.
  • Gamybos pajėgumai. Kūrybinė agentūra paprastai turi darbuotojų arba kontaktų, kurie gali kurti reklamas, vaizdo klipus, diskus (tai, ką vis tiek reikėtų pirkti).

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kūrybinę agentūrą?

Kadangi kūrybinės agentūros sėkmė priklauso nuo žmonių, verta pasidomėti, kokie žmonės dirbs jūsų įmonėje. Taip pat susipažinkite su jų atliktais darbais. Būtų prasminga supažindinti juos su savo iššūkiais ir pažiūrėti, kas bus svarstoma. Ar kūrybinės agentūros darbuotojai gali tiesiog pakartoti jūsų idėjas kitais žodžiais ir kalbėti skambiais žodžiais, ar jie iš karto pasiūlo vertingų idėjų ir parodo, kad turėdami daugiau laiko jie turi tai, ko tikitės.

Apskritai gera kūrybinė agentūra yra ta, kuri iš karto supranta, ko reikia klientui, gali įsijausti į kliento situaciją ir per pirmąjį susitikimą, turėdama nedaug informacijos, pasiūlyti naują požiūrį.

Bendradarbiavimas su „vDesign

„vDisain” yra kūrybinė agentūra / dizaino agentūra, dirbusi su šimtais klientų ir besispecializuojanti žiniatinklio srityje. Taigi, jei dalis jūsų verslo vykdoma internete, „vDisain” yra idealus pasirinkimas, nes galime sukurti žiniatinklį, vizualinį identitetą ir, jei reikia, rinkodaros kampaniją. Visas rinkinys.

Darbą rasite čia.

Atvejo analizė: Koduranna

Sukūrėme Namų paplūdimiams logotipą, sukūrėme prekės ženklo identitetą, suprojektavome pakuotę.

Atvejo analizė: Emajõgi gyventojai

Sugalvojome naujos plėtros pavadinimą, sukūrėme vizualinį identitetą, spalvas, šriftus ir svetainę.

Susisiekite su mumis! Pažiūrėkime, ar galime įveikti jūsų iššūkį, ir sužinokime, kaip galime paspartinti jūsų verslo augimą.