Laravel kūrimas

 

vDisain – „Laravel” platformos kūrimo entuziastai

 

„vDesign” komanda jau įvygdė platformos „Laravel” plėtrą keliuose projektuose. Pavyzdžiui, „Eliis” programinė įranga, kuria naudojasi beveik visi Estijos vaikų darželiai, jau turi 200 000 naudotojų, skirta ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo programoms valdyti ir teikti apžvalgas bei ataskaitas valstybei ir tėvams. „Eliis Software” komandoje dirba keli programuotojai, tačiau ne visus, o ypač reikalaujančius didelių gebėjimo ir laiko resurų gali išpildyti vidaus komanda. Galėjome jiems padėti sukurdami Vaiko raidos idėjų banko modulį. Be abejo, ir toliau dirbsime kartu kurdami su LARAVEL.

 

Naudojant „Laravel + VueJS” sistema taip pat buvo sukurta webquer.ee viešųjų pirkimų svetainė. Platformos vaizdus „Figma” programoje suprojektavo OKIA dizaineris. Mūsų komanda suprogramavo back-end, duombazės struktūrą, bei vizualus naudojantis „VueJS” įskiepį. Sukūrėme funkciją, leidžiančią pridėti konkursus ir teikti pasiūlymus naujoms idėjoms. Integravome būda registruotis ir prisijungte per „Facebook” ir „Google” platformas. Sukūrėme naudotojų ir pirkimų patvirtinimo valdymo skydą, bei vertimo funkciją administratoriui. Įdiegėme automatinį el. laiškų siuntimą. Projektas truko keturis mėnesius.

 

 

 

Šiuo metu su „Laravel” platformą kuriame XXXXX OÜ grožio produktų el. parduotuvę ir integraciją į „Merit aktiva”. Kremai turi labai limituotą vartojimo terminą, todėl svarbu, kad pirmoji į sandėlį patekusi partija būtų parduota iš sandėlio taikant FIFO (First in – First out) metodą. Platformoje rodoma klientui išsiunčiamų produktų partija, todėl galima efektyviai valdyti iš sandėlio parduodamus produktus, žinant jų vartojimo terminus. Taipogi, platforma padeda atskirai rodyti produktus, kurių galiojimo greit pasibaigs, todėl jiems būna pritaikoma nuolaida, atskiroje reklaminėje internetinės parduotuvės kategorijoje. Pakuočių etiketės sukuriamos, bei siunčiamos į spausdintuvą ir atspausdinamos automatiškai. Didesnio kiekio klientams taikomi kitokie kainoraščiai. Pardavimo sąskaitos faktūros siunčiamos „Merit Aktiv”. Visa tai sumažina rankų darbą ir bendras darbo sąnaudas.

 

 

 


Verahpal.co.uk
Pabaigtas Projektas. Svetainė pastatyta specialiu užsakymu naudojant Laravel + VueJS pagrindu, užtikrinant greitą krovimą, bei saugumą naudotojui. Daug dėmesio skyrėme pirkimo proceso patogumui. Nuolaidų sistema integruota pagal kliento pirkinių apimtį. Taip pat sukūrėme grafines iliustracijas ir animaciją.

Kokioje situacijoje Laravel yra tinkama platforma?

„Laravel” naudojame, kai norima implementuoti konkrečias sistemas – rezervavimo, klientų valdymo sistemoms, kompleksines el. parduotuves su integruotu užsakymo centru ar kt. Dažnu atveju geriau naudoti „Laravel”, o ne turiniui valdyti pritaikytą platformą, pvz., „WordPress” arba. Prestashop arba „Magento”.

  1. Esamų turinio valdymo platformų perrašymas ir perkūrimas dažnai yra brangesnis ir reikalauja daugiau laiko nei platformos kūrimas „Laravel” kalba nuo nulio.
  2. Patikimumas – paruoštas turinio valdymo platformoms, pvz. WordPressMagentoPrestashop versijos turi būti dažnai atnaujinamos. Taip pat ir įskiepiams. Problema yra tai, kad platformos programinis kodas yra dinamiškas ir jame pasitaiko klaidų. Platforma „Laravel” nereikalauja tokių atnaujinimų.
  3. Galimybė naudotis skirtingais ekspertais – „Laravel” yra pagrįsta PHP pagrindu, todėl yra gana daug programuotojų, turinčių PHP patirties. Jei kūrėjas turi didelę PHP patirtį, „Laravel” gana lengva išmokti.
  4. Ekonomiškumas – nuo 1,5 iki 2 kartų pigiau nei „NodeJS” ar „Ruby on Rails” platformos kūrimas.
  5. Vizualai gali būti lengvai sukurti naudojant šiuolaikines technologijas, tokias kaip „ReactJS”, „VueJS”, „AngularJS”, „NuxtJS”, kurios užtikrina itin spartų krovimą.

Jei reikia patarimo dėl kūrimo platformos, darbo eigos automatizavimo arba norite, kad pateiktume pasiūlymą Jūsų svetainės atsinaujinimui, susisiekite su mumis!