„Magento” kūrimas

„Magento” el. parduotuvės kūrimo ir priežiūros paslaugos

„vDesign” komanda turi ilgametę patirtį Svetainių kūrime ir yra įgyvendinusi šimtus projektų, dalis jų – elektroninės prekybos projektai.
Projektuodami bei vystydami naudojame šias sistemas: „Magento”, „WordPress”, „WooCommerce” ir Laravel.
Kuriame automatizuotas el. parduotuves ir užsakymų centrus su būtinomis verslo programinės įrangos API sąsajomis, kurios nurodo sandėlio likutį, nustato skirtingų produktų kainas verslo ir privatiems klientams.
Esame patyrę paieškos sistemų rinkodaros specialistai, tad užtikrinsime internetinės parduotuvės pajamų generavimą.
Jei jums reikia konsultacijos arba „Magento” kūrimo pasiūlymo, susisiekite su mumis!

Kada rinktis „Magento” platforma el. parduotuvei?

Magento el. parduotuvės kūrimas geriausiai tinka brandžioms el. prekybos įmonėms, turinčioms didelį kiekį specifinių poreikių, pvz.: didelis prekių asortimentas, įvairios inventorizacijos, apskaitos įranga, prekės aprašas keliomis kalbomis, bei produktų optimizacija „Google” paieškos sistemai.

Funbox OÜ Magento projektas

Sukūrėme ir suprojektavome naują „Funbox” el. parduotuvę, naudojančią „Magento 2” sistemą.
Jų internetinėje parduotuvėje talpinama virš 13 000 produktų. „Funbox” turėjo stipriai išvystytą SEO (apie 100 raktažodžių Google pirmajame puslapyje) – mes taip pat prisiėmėme atsakomybę už SEO integraciją į naująją el. parduotuvę.
Sandėlio likutis buvo atnaujinamas pasitelkiant ERPLY sistemą. Taipogi, integravome galingą apskaitos sistemą, kuri leidžia vienu metu valdyti ir el. parduotuvės, ir fizinės parduotuvės pardavimus. Produktai pateikiami estų ir rusų kalbomis. Sukonfigūravome mokėjimo ir pristatymo įskiepius bei automatinį siuntinių etikečių generavimą. Sukurėme įvairias patogias funkcijas, pvz. sąskaitos faktūros komentarų rodymą ir kt.

„Magento” el. parduotuvės yra greitos, net jei jose yra šimtai tūkstančių produktų

Keletas el. parduotuvės platformų, tokių kaip WordPress WooCommerce, paprastai tampa lėtos, kai duomenų bazėje yra daugiau kaip 10 000 produktų, arba skirtas laikas, kurio prireiktų šiai parduotuvės greičio optimizacijai, yra neproporcingai didelis.
WordPress skirta tinklaraščių svetainėms tvarkyti. „WooCommerce” įskiepis tiesiog leidžia išplėsti WordPress platformą į elektroninę parduotuvę. „Magento” sukurta tik elektroninėms parduotuvėms, o jos duomenų bazė sukurta taip, kad užklausos užimtų mažiau išteklių, todėl puslapio įkėlimo greitis yra didesnis.

Jei jūsų internetinėje parduotuvėje yra daug produktų, jums taip pat reikia galingų serverių. Rekomenduojame įmonės „Server Farm OÜ” siūlomus serverius, įskaitant „Magento 2”. Su jų pagalba, integruojamas „Varnish”  įskiepis spartinantis atmintį serveryje, kuri padės dar labiau padidinti „Magento” internetinės parduotuvės krovimo greitį.

Atliktas projektas: Aerton.ee el. parduotuvė sukurta „Magento 2” platformoje. Per ERPLY API sinchronizavome daugiau nei 10 000 produktų, kartu sukonfiguravome el. parduotuvės šabloną su integruotu serveriu.

„Magento” kūrimas paprastai kainuoja brangiau nei el. parduotuvės kūrimas kitoje platformoje.

„Magento” el. parduotuvės platforma yra brangesnė nei visų kitų labiausiai paplitusių el. parduotuvių įskiepiai, nes ji turi sudėtingą modelį. „Magento” sukurta naudojant „Zend” pagrindą, o duomenų bazės modelis taip pat yra sudėtingas, todėl pasirinktiniai sprendimai užima daug daugiau laiko. „Magento” kūrimo rinkos kaina taip pat yra didelė dėl didelės paklausos ir kūrėjų trūkumo darbo rinkoje – dėl to, kad reikia kūrėjo su didele patirtimi ir tūkstančius eurų siekiančiu mėnesiniu atlyginimu.

Dauguma „Magento” modulių yra mokami, o vieno modulio kaina dažnai siekia kelis šimtus eurų. Vienas el. prekybos modulis jau gali kainuoti tūkstančius.
WordPress WooCommerce internetinės parduotuvės modulius reikia atnaujinti dažniau, kadangi kyla problemų dėl nesuderinamų modulių. „Magento” platformoje pastaroji problema yra daug rečiau pasikartojanti.

Jei reikia pagalbos ar patarimo dėl „Magento” el. parduotuvės kūrimo, susisiekite su mumis!