PrestaShop Estijos kūrimas

„PrestaShop” – viena geriausių e. prekybos platformų Estijoje

PrestaShop Estijoje viena populiariausių internetinių parduotuvių platformų Estijoje, nepriklausomai nuo elektroninės parduotuvės dydžio. Tai patogi platforma, kurioje galima įdiegti daug funkcijų pagrindinėje konfigūracijoje, taip pat ją galima atnaujinti naudojant papildinius. Platformą lengva valdyti vidutiniam naudotojui, o plečiant verslą galima pridėti papildomų priedų. Konkrečiai, „PrestaShop” platforma leidžia lengvai sukurti daugiakalbę, rodyti dešimtis tūkstančių produktų, sinchronizuoti inventorių per verslo programinės įrangos API sąsają, siųsti pardavimo sąskaitas faktūras į verslo programinę įrangą per API sąsają, kurti klientų grupes su skirtingais nuolaidų lygiais, optimizuoti e. prekybos produktus pagal „Google” paieškos sistemos algoritmą ir t. t.

Kas yra „PrestaShop”, viena populiariausių e. prekybos platformų Estijoje?

PrestaShop platforma Estijos rinkoje populiari jau seniai. „Prestashop” galima naudoti „Elementor” puslapių kūrėją, kuris suteikia galimybę pritaikyti el. parduotuvę pagal savo poreikius. „Prestashop” galima įsigyti daugybę nemokamų ir mokamų modulių.

Nors „PrestaShop” yra labai lengvai pritaikoma ir pritaikoma, tai taip pat yra silpnoji šios platformos pusė. Kadangi platformą sudaro daugybė modulių, paprastam naudotojui dažnai sunku naršyti tarp jų ir rasti reikiamą mygtuką. Todėl daugelis įmonių taip pat naudojasi „PrestaShop” specialistų paslaugomis. agentūros Pagalba.

Su mūsų pagalba galite SalonShop naują prestashop’ą epoe platformoje. „Salonshop Baltic AS” yra didžiausia plaukų priežiūros priemonių platintoja Estijoje, todėl el. parduotuvei reikėjo naujos išvaizdos ir techninės priežiūros. Sujungėme parduotuvę su „Directo ERP”, sukūrėme produktų importą ir kainų taisykles. Taip pat stengėmės padidinti puslapio įkėlimo greitį.

Ką galite daryti PrestaShop?

„PrestaShop” yra veiksmingas ir novatoriškas el. parduotuvės sprendimas, turintis visas funkcijas, kurių reikia sėkmingai internetinei parduotuvei valdyti ir kurti. „PrestaShop” galite susikurti savo el. parduotuvę keisdami spalvas, pridėdami savo logotipą ir, jei norite, pasirinkdami jums patinkančią temą.

Be to, „PrestaShop” leidžia valdyti el. parduotuvės produktus, užsakymus, klientų duomenis ir analizuoti statistiką. Tai reiškia, kad visos svarbios el. parduotuvės dalys yra vienoje programoje. „PrestaShop”, kaip itin veiksmingą e. prekybos platformą, jau naudoja daugiau nei 300 000 įmonių visame pasaulyje. „PrestaShop Estonia” taip pat turi didelę naudotojų bazę.

Kurios internetinės parduotuvės Estijoje gali naudoti „PrestaShop”?

„PrestaShop Estonia” naudotojų skaičius auga, nes tai universali platforma, tinkanti bet kokiam verslui, nepriklausomai nuo el. parduotuvės dydžio ar produktų asortimento. Rekomenduojame PrestaShop e. prekybai, jei turite daugiau nei 10 000 produktų, bet biudžetas yra apie
Magento
arba
Laravel
kūrimas. Šiuo atveju „Prestashop” yra geresnis variantas nei
WordPress
WooCommerce
e. prekybos platforma
.

„vDisain” padeda „PrestaShop Estonia” el. parduotuvėms

Jei jūsų įmonė nori sukurti e. parduotuvę, bet neturi pakankamai patirties, įgūdžių ar laiko tai padaryti pati, verta kreiptis į ekspertus. „PrestaShop Estonia” el. parduotuvės kuriamos naudojant „vDisain”, kuri turi ilgametę patirtį kuriant ir valdant el. parduotuves.

Naudojant
elektroninės parduotuvės kūrimas
PrestaShop Estonia, šioje srityje besispecializuojančia agentūra , galime pateikti rekomendacijas, kokius sprendimus galima sukurti ir kokie būtų numatomi biudžetai, o klientas gali pasirinkti jo biudžetą ir poreikius atitinkantį sprendimą.

Susisiekite su „vDisain” ir sukurkite „PrestaShop” elektroninę parduotuvę Estijoje.

Jei jūsų įmonei reikia profesionalaus ir patyrusio konsultanto.
Elektroninė prekyba
paslaugos PrestaShop platformoje,
susisiekite su mumis
arba susipažinkite su mūsų
mūsų atliktų darbų
mūsų darbų apžvalgą.