Programinės įrangos kūrimas

Patyrusios įmonės teikiamos programinės įrangos kūrimo paslaugos

Pagrindinis programinės įrangos kūrimo tikslas – sukurti veiksmingus verslo ir darbo procesų sprendimus. Verslo sėkmės istorija prasideda nuo gerai suprojektuotų procesų, dažnai paremtų ta pačia programine įranga, kuri palengvina mūsų kasdienį darbą.

„vDisain” komanda yra įgyvendinusi dešimtis programinės įrangos kūrimo projektų. Dažniausiai naudojome PHP, Laravel, VueJS, ReactJS ir ReactJS karkasus. Paprastesni projektai, kuriems skirtas mažesnis biudžetas, paprastai baigiami per WordPress turinio valdymo platformoje. Jei jums reikia konsultacijos arba programinės įrangos kūrimo pasiūlymo, susisiekite su mumis!

Verslo procesų automatizavimas

„vDisain” jau konsultavo ir padėjo daugeliui įmonių automatizuoti verslo procesus ir pastebėjome, kad vidutinėje įmonėje darbo sąnaudas galima sumažinti 40 proc. Pavyzdžiui, šiuo metu kuriame verslo užsakymų centrą, skirtą vėdinimo vamzdžiams ir dalims užsakyti. Daug laiko užima užsakymų priėmimas ir tikslinimas telefonu ir el. paštu, nes viename užsakyme būna iki 80 eilių skirtingo dydžio dalių su skirtingais profiliais. Iki šiol gautus užsakymus į „Simplbooks” verslo programinę įrangą reikėjo įvesti rankiniu būdu.

Kuriamame užsakymų centre klientas gali pats parengti užsakymą, taip pat kuriame API sąsają, kuri leis visus užsakymus automatiškai siųsti į „Simplbooks” verslo programinę įrangą. Išrašyti sąskaitą faktūrą užtenka vos kelių paspaudimų, nes užsakymo turinys jau yra parengtas verslo programoje. Ateityje, jei klientas paskambins ir norės pateikti užsakymą, bendrovė galės nukreipti jį į internetinę svetainę, kurioje vartotojui bus vizualiai parodyta, kokius matmenis reikia įvesti. Galutiniam vartotojui šis sprendimas yra patogesnis, nes nebereikia ilgai skambinti telefonu arba pildyti ir siųsti užsakymo formos popieriuje ar „Excel” skaičiuoklėje. Tai savo ruožtu padeda išlaikyti klientų bazę.

Verslo procesų ir ataskaitų automatizavimas bei elektroninių dokumentų valdymo diegimas tam tikru raidos etapu taps būtinybe daugeliui įmonių. Sėkmingas projektas grindžiamas kliento poreikių nustatymu ir analize bei projekto plano parengimu. Tinkama programinės įrangos kūrimo įmonė žino, kaip užduoti klientui klausimus, kurie atskleistų svarbius aspektus, apie kuriuos klientas pats nebūtų pagalvojęs, be to, projekto vadovo užduotis yra rekomenduoti klientui tinkamus sprendimus. Atitinkamai programinės įrangos kūrėjas gali pasirinkti tinkamas programavimo sistemas programinei įrangai kurti. Todėl ir kūrėjas, ir klientas turi struktūruotą užduočių sąrašą, kuris leidžia įvertinti projekto apimtį ir efektyviai valdyti projektą.

PHP ir Laravel kūrimas

Laravel + VueJS sukūrėme webquer.ee viešųjų pirkimų platforma. Platformos vaizdus „Figma” programoje suprojektavo OKIA dizaineris. Sukūrėme galinio portalo logiką, sukūrėme duomenų bazės struktūrą ir sukūrėme priekinės dalies vaizdus naudodami „VueJS” sistemą. Sukūrėme funkciją, leidžiančią pridėti konkursus ir teikti pasiūlymus konkursui. Nustatėme registraciją „Facebook” ir „Google”. Sukūrėme naudotojų ir viešųjų pirkimų patvirtinimo valdymo bei vertimo funkciją administratoriui. Nustatėme automatinį siuntimą. Projektas truko keturis mėnesius.

vDisaini programinės įrangos kūrimo paslaugą, gausite tinkamą programinę įrangą, atitinkančią jūsų įmonės poreikius ir verslą. Kai kalbama apie programinę įrangą, kuri taip pat skirta galutiniam klientui, tai taip pat yra priemonė, padedanti išsiskirti iš konkurentų. Todėl turime galvoti ir apie dizainą, ir apie naudotojo patirtį.

Mes sukūrėme
„Rocket69
PHP karkasą, kuriame atsižvelgiama į jų verslo ypatumus atliekant užsakymus. Taip pat galite tvarkyti užsakymus. Sukūrėme naują dizainą, kuris optimizuotas naudotojo patirčiai ir yra paprastesnis bei suprantamesnis galutiniam naudotojui.

Kas kuria programinę įrangą?

Kai įmonė pasiekia tokį plėtros etapą, kai nori sukurti programinę įrangą savo tikslams pasiekti, prasideda kelių specialistų, o kartais ir kelių įmonių bendradarbiavimas. Šiame procese iš programinės įrangos kūrėjo pusės dalyvauja daug specialistų, pavyzdžiui, projekto vadovas, sistemos analitikas ir administratorius, programinės įrangos architektas, kūrimo vadovas ir dizaineris. Sprendimus, net ir ankstyvuoju etapu, visada turėtų testuoti patyrę programinės įrangos testuotojai. Tačiau svarbiausi šiame procese yra vadinamieji kūrėjai, arba programinės įrangos kūrėjai.

Kokybiško programinės įrangos sprendimo kūrimas yra saugesnė ir ilgainiui prasmingesnė investicija, kurią galima patikėti savo srities specialistams. „vDesign” komanda kasdien siekia pateikti funkcionalią ir konkurencingą programinę įrangą, kuri taip pat padeda įgyvendinti klientų tikslus.


„Eliis” programinė įranga
, kuria naudojasi beveik visi Estijos vaikų darželiai ir kuria naudojasi 200 000 vartotojų, skirta ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo programoms valdyti ir teikti apžvalgas bei ataskaitas valstybei ir tėvams. „Eliis Software” komandoje dirba keli programuotojai, tačiau ne visus reikalavimus gali parengti jų komanda, todėl sukūrėme forumą, kuriame jie gali dalytis savo idėjomis.

Kodėl verta pasitikėti kūrėju:

  • Kuriant programinę įrangą sukuriamas tvarus sprendimas su logiška architektūra;
  • Programinės įrangos kūrėjas dirba naudodamasis profesine patirtimi ir žiniomis, todėl pakeitimai ir plėtra atliekami greitai ir veiksmingai;
  • Kliento viziją atitinkantis rezultatas ir dizainas;
  • Programinės įrangos kūrėjas, kuris savo darbą atlieka pagal aukštus standartus ir garantuotai pasiekia puikų rezultatą;
  • Palikę programinės įrangos kūrimą profesionalams, galite užsiimti mėgstamais dalykais ir nesukti sau galvos.

„vDesign” profesionalūs programinės įrangos kūrėjai

„vDisain” siūlo programinės įrangos kūrimą, kurį atlieka dešimtmečius šioje srityje dirbantys profesionalai. Jei jūsų įmonė nori, kad jos verslo ir darbo procesai būtų dar efektyvesni, kreipkitės į mus. „vDesign” svetainė forma svetainėje.

„vDisain” kuria programinę įrangą, kuri padės jums pasiekti jūsų verslo tikslus! Galite pamatyti atliktą darbą čia.

Lengva. Pamatykite jo nuveiktus darbus. Susitikite ir pasikalbėkite su partneriu, kad įsitikintumėte, ar jis jus supranta ir yra techniškai kompetentingas.

50-90 € per valandą, priklausomai nuo programinės įrangos kūrimo įmonės. Patyręs kūrimo partneris dažnai yra 2-5 kartus greitesnis ir efektyvesnis už mažai patirties turintį kūrėją, be to, jis gali išvengti didelių klaidų, kurios vėliau gali brangiai kainuoti.