Reklaminis vaizdo įrašas

Reklaminis vaizdo įrašas kuriamas siekiant kuo labiau atskleisti įmonę, paslaugą ar produktą klientams. Jei sakoma, kad paveikslėlis vertas tūkstančio žodžių, vaizdo įrašas vertas daugiau. Derindami aukštos kokybės vaizdo vaizdus ir protingą tekstą, galite sukurti reklaminį vaizdo įrašą, kuris neabejotinai perduos reikiamą žinutę. Tačiau, norint, kad veikla būtų sėkminga, svarbiausia yra tikslas ir tikslinė auditorija. Kai jie bus žinomi, galėsime nufilmuoti ir parengti jums tinkamą vaizdo įrašą. „Vdisain” turi ilgametės patirties filmuojant įvairius reklaminius vaizdo įrašus. Juos kūrėme tiek privatiems, tiek verslo klientams, siekdami reklamuoti įmonę, renginį, produktą ar paslaugą. Ar taip pat norite išsiskirti televizijos ekrane ar interneto erdvėje naudodami vaizdo įrašus? Susisiekite su mumis, rasime jums geriausią sprendimą!

Reklaminio vaizdo įrašo kūrimui reikia paruošiamojo darbo ir iš kliento, ir iš vaizdo įrašo kūrėjo.

Jei norite iš mūsų užsisakyti reklaminį vaizdo įrašą, rekomenduojame pirmiausia apgalvoti savo tikslus. Ar norite atkreipti dėmesį į įmonę ir pristatyti ją (būsimiems) klientams? Šiuo atveju tai yra prekės ženklo vaizdo įrašas. Todėl gerai apgalvokite svarbiausius dalykus, kuriuos norite pasakyti apie įmonę. Taip pat turime žinoti tikslinę auditoriją, t. y. kam skirtas skelbimas. Ar norite, kad privatus arba verslo klientas sužinotų daugiau apie jus? Koks jų amžiaus vidurkis ir interesai? Jaunimui skirtas prekės ženklo reklaminis vaizdo įrašas tikrai turėtų skirtis nuo vyresniajai kartai skirto vaizdo įrašo, ir to reikėtų nepamiršti. Taip pat praneškite mums, kas ar kas turėtų būti prieš kamerą prekės ženklo vaizdo įraše. Jei vaizdo įrašas kuriamas įdarbinimo rinkodaros tikslais, svarbu nufilmuoti nuolatinius darbuotojus ir tai, ką jie gali pasakyti apie savo darbdavį. Tačiau jei reklaminis vaizdo įrašas skirtas kitiems didesniems (užsienio) klientams, bent jau gamybos įmonės norės parodyti savo mašinas ir per jas – savo gamybos pajėgumus.

Didžiausias Raasiku darbdavys
Mistra-Autex
iš mūsų gavo naują interneto svetainę, kuriai taip pat sukūrėme tinkamą vaizdo klipą, pristatantį gamyklą ir gamybos procesą. „Mistra” gamina kilimus didžiausiems pasaulio automobilių gamintojams, pavyzdžiui, BMW, „Mercedes Benz”, „Volkswagen”, „Jaguar”, „Volvo”, „Škoda” ir kt.

Reklaminiame vaizdo įraše išryškinamos geriausios produkto ar paslaugos savybės

Pristatote naują produktą ar paslaugą? Taip pat rekomenduojame reklaminį vaizdo įrašą naudoti kaip kampanijos, kuria pradedama kampanija, dalį. Tai lemia kelios priežastys, tačiau svarbiausia yra ta, kad vaizdo įraše per trumpą laiką galima parodyti visus teigiamus naujo produkto ar paslaugos aspektus. Vien tik nuotrauka negali perteikti tokių emocijų, kokias gali perteikti vaizdo įrašas. Taip pat nereikėtų nuvertinti socialinės žiniasklaidos poveikio kampanijoms. Deja, arba laimei, jau kurį laiką socialinės žiniasklaidos platformos „Facebook” ir „Instagram” savo sienose pirmenybę teikia vaizdo įrašams, o ne nuotraukų skelbimams. O kadangi ant privačių namų sienų vis mažėja įmonių reklamų, vaizdo įrašas yra beveik vienintelė galimybė iš tiesų atkreipti dėmesį į savo produktą ar paslaugą ir būti pastebėtam.

Mes padarėme
Dėl Estlander
nuostabų vaizdo įrašą apie jų renovuotas patalpas, sukūrėme naują ir respektabilią svetainę bei optimizavome ją „Google” paieškai.

Apsilankėme Tartu pakraštyje esančioje LGT metalo gamykloje. LGT yra viena iš pagrindinių lazerinio pjaustymo ir suvirinimo lazeriu rinkos dalyvių Estijoje. Vaizdo įrašo tikslas – supažindinti, ką konkrečiai jie daro, parodyti jų darbo eigą ir mašinas, kad būtų galima pademonstruoti jų galimybes. Suprojektavome ir sukūrėme jiems puikią svetainę, kurią netrukus galėsite pamatyti adresu www.lgt.ee.

Vaizdo įrašai duoda norimų rezultatų

Norint sukurti aukštos kokybės reklaminį vaizdo įrašą, reikia, kad ir klientas, ir paslaugų teikėjas atliktų parengiamąjį darbą. Turite apgalvoti ir tikslą, ir tikslinę auditoriją. Vaizdo įrašų kūrėjai turi turėti aukščiausios klasės techniką, sukurti grafiką ir valdyti postprodukciją. Reikia atlikti daug veiksmų, todėl jei norite kokybiško reklaminio vaizdo įrašo iki nustatyto termino, turėtumėte jį pradėti kurti greičiau nei vėliau.

Susisiekite su mumis ir mes sukursime norimus vaizdo įrašus!