SEO agentūra

SEO agentūra, pasiekianti rezultatų per 90 dienų

„vDisain” turi daug patirties optimizuojant svetaines paieškos sistemoms. Įgyvendinome dešimtis sėkmingų projektų ir sulaukėme tūkstančių klientų užklausų. Į projektus žiūrime strategiškai, konsultuojame klientus ir teikiame sprendimus.

Kodėl verta dirbti su SEO specialistais?

SEO tikslas – padėti įmonėms būti matomoms „Google” paieškoje pagal raktinius žodžius, kuriuos naudoja tikslinė auditorija šioje pramonės šakoje. Ar verta samdyti SEO agentūrą? Žinoma! Surašėme pagrindinius SEO agentūros samdymo privalumus.

1. SEO agentūra žino, kaip sudaryti raktažodžių žemėlapį

SEO sritis yra plati ir yra daugybė būdų, kuriuos galima naudoti svetainei optimizuoti. Nuo kokių metodų ir veiksmų pradėti ir kokia veikla turės didžiausią poveikį? Tai klausimai, į kuriuos galime atsakyti.

Kai esate naujokas SEO srityje, sunku žinoti, į ką pirmiausia sutelkti dėmesį. Lengva švaistyti brangų laiką ir išteklius užduotims, kuriomis iš tikrųjų nepasiekiamas numatytas tikslas. Mūsų SEO specialistai visada pradeda nuo išsamaus SEO audito, kurio metu nustatoma dabartinė situacija, kokie raktažodžiai yra aktualūs pirmiausia, ko iš tikrųjų ieškoma ir kas turi pirkimo iniciatyvą, kiek ieškoma, koks yra dabartinis kliento domeno autoritetas „Google” akyse, koks yra raktažodžių konkurencijos lygis, todėl galima įvertinti, ką konkrečiai reikia padaryti, kad raktažodis patektų į paieškos viršūnę, ir kokio dydžio biudžeto reikia.

2. Naudojant gerą turinį rezultatai išlieka ilgiau.

SEO darbas užtrunka, kol pasiekiami rezultatai, paprastai tai trunka 1-6 mėnesius, tačiau kai rezultatai pradedami gauti, jie laikui bėgant eksponentiškai auga.

„vDesign” specialistai gali rašyti turinį, optimizuotą „Google” paieškos algoritmui. Nustatome tinkamus raktažodžius ir ilgus raktažodžius, kurie turi būti turinio tekste, kad pasiektumėte paieškos rezultatų viršų. Tiksliai žinome, kiek šių raktažodžių reikia naudoti turinio tekste ir kiek laiko reikia rašyti, atsižvelgiant į konkurenciją. Paprastai turinio teksto apimtis yra nuo keturių šimtų iki dviejų tūkstančių žodžių. Optimizuojame paveikslėlių etiketes, tinklalapių nuorodas, antraštes ir greitį.

Optimizuodami ir tobulindami savo svetainę „Google” ją lengviau suprasite, kad robotas galėtų ją analizuoti ir paieškos rezultatuose lankytojams pateikti ieškomus raktažodžius.

Atliktas darbas:

Sudarėme žemėlapį Suncole 12 raktažodžių, kuriuos žmonės naudoja ieškodami jų paslaugų „Google”. Sukūrėme turinį pagal atitinkamus raktažodžius ir optimizavome puslapį pagal šiuos raktažodžius. Tada išoriškai sukūrėme tinklaraščio įrašus ir nuorodas, kad padidintume domeno sunco.ee autoritetą. Todėl per tris mėnesius šešis iš dvylikos raktažodžių pasiekėme „Google” paieškos rezultatų viršuje.

3. SEO agentūra gali padėti išvengti įtraukimo į juodąjį sąrašą

Deja, SEO optimizavimą lengva sugadinti, o „Google” bausmė gali užtrukti kelis mėnesius. Pavyzdžiui, jei turinys „Google” paieškos sistemai atrodo tuščias arba iš kažkur nukopijuotas, jis turės priešingą poveikį. Panašiai, jei svetainė nukreipiama nuorodomis iš netinkamų svetainių, kurios nėra susijusios su domenu ir turi mažą domeno autoritetą, tai taip pat turės neigiamų pasekmių. Kai dirbate su patyrusia SEO agentūra, galite pasitikėti, kad ekspertai žino, ką daryti ir ko nedaryti.

Mūsų specialistai stebi keyword.com SEO svetainės raktažodžių reitingus, o tai padeda nustatyti, kurie pakeitimai yra veiksmingi, o kurie ne. visada galima nukreipti, kad jūsų svetainė tobulėtų, o pardavimai didėtų. Dirbant su SEO specialistais nereikia baimintis, kad atlikti veiksmai turės neigiamos įtakos svetainės rezultatams.

4. SEO agentūros specialistai išmano „Google” paieškos sistemos algoritmą.

SEO pasaulį visada kas nors sukrečia – nuo algoritmo atnaujinimų iki naujų ” Google My Business ” funkcijų. Kaip „Google” raktažodžių paieškoje užimti daugiau vietos nei konkurentai. Kaip rašyti antraštes, kurias iš tikrųjų paspaudžia. Kaip rašyti turinį, kuris kalba skaitytojui. Paprastai svarbiausia yra suteikti skaitytojui vertę. Parašykite tekstą, kuris sudomintų skaitytoją ir suteiktų naujų žinių.

Vienas iš didžiausių SEO agentūros privalumų yra tai, kad jums nereikia sekti kiekvieno mažiausio „Google” algoritmo pokyčio – tai SEO specialistų darbas. Užuot valandų valandas skaitę naujausias SEO naujienas, galite susitelkti į tai, ką darote geriausiai arba ką norite daryti geriausiai.

5. Visapusiškų paslaugų agentūros gali integruoti SEO su kita rinkodaros veikla.

Žinome visas naujausias SEO gudrybes – nuo paveikslėlių optimizavimo iki „Google Analytics” trikdžių šalinimo – kad SEO optimizavimas būtų nuo nulio iki šimto. Būdami visapusiškų paslaugų agentūra, galime žengti dar vieną žingsnį į priekį ir suderinti SEO darbą su kitais rinkodaros tikslais.

Kokybiška SEO paslauga, kuri duoda rezultatų

Norite, kad jūsų svetainė būtų geriau matoma „Google” ir taip padidėtų jūsų pardavimai bei matomumas. Padėjome dešimtims klientų tiek Estijoje, tiek užsienyje, o dėl savo didžiulės SEO patirties galime padėti sukurti kiekvienai įmonei asmeninę SEO strategiją, kuri padės jų rinkodarai ir ilgalaikiam vystymuisi.

Atliktas darbas: atvaizdavome 10 raktažodžių edurus. Patobulinome puslapį, sukūrėme turinį pagal atitinkamus raktažodžius ir optimizavome puslapį pagal raktažodžius. Galiausiai sukūrėme nuorodas ir tinklaraščio įrašus, kurie išoriškai didina domeno edurus.ee autoritetą. Devyni iš dešimties raktažodžių per tris mėnesius mus iškėlė į pirmąjį puslapį.

Susisiekite su mumis šiandien ir aptarkime, ką galime padaryti jūsų labui.