SEO paslauga

Kas yra SEO ir kaip galite iš jo gauti naudos

SEO – tai paslauga, padedanti pagerinti veikiančios svetainės matomumą ir taip pasiekti naujų klientų ar partnerių. SEO paslaugos yra būtinos kiekvienai įmonei, kuri turi svetainę ir nori pasiekti kuo didesnę auditoriją. Tačiau ši paslauga labai svarbi svetainėms, kurios nerodomos pirmajame paieškos sistemos puslapyje ir kurių lankomumas yra mažas.

Kodėl jums reikia SEO paslaugos?

SEO paslauga – tai svetainės optimizavimas paieškos sistemoms, siekiant pagerinti svetainės turinį, patikimumą ir „Google” paieškos reitingą. Kadangi pagrindinis svetainės tikslas – būti randamai ir patikimai, svarbu optimizuoti svetainę pagal paieškos sistemos algoritmą, taip padidinant svetainės patikimumą ir matomumą paieškos sistemose.

Jei jūsų įmonės pradinis puslapis nerandamas pirmajame „Google” paieškos sistemos puslapyje pagal su jūsų verslu susijusius raktažodžius, didelė tikimybė, kad jo neras ir jūsų klientai bei partneriai. Dėl to paieškos sistema nukreipia naujus kontaktus pas konkurentus, o tai kenkia įmonės apyvartai ir klientų bazei.

SEO paslauga padeda pagerinti jūsų svetainės poziciją paieškos sistemų rezultatuose, aplenkti konkurentus ir būti surastam klientų bei partnerių. Tai strateginis procesas, kurio metu SEO paslaugos teikėjas analizuoja veiklos sritį, konkurentus, kuria svetainės turinį ir optimizuoja esamą informaciją.

Atliktas darbas: Mullamees.ee pasiekė milžiniškų rezultatų, investavęs tik pirmuosius 3000 eurų! Į pirmąjį puslapį patekome su keliais raktažodžiais – „Freesasfalt” užėmė trečią vietą su 260 paieškų per mėnesį. Čia taip pat matote mūsų darbo modelį – pasirenkame raktažodžius, kurių pozicijas norime pagerinti, ir pridedame visus ilgosios uodegos raktažodžius. Jis greitai duoda didelių rezultatų. Be to, labai padidėjo raktažodžių „smėlio pardavimas” ir „dirvožemio pardavimas” populiarumas.

Paimta iš keyword.com:

SEO paslauga susideda iš kelių etapų

Kaip minėta anksčiau, SEO yra ilgalaikis procesas, prie kurio reikia nuolat dirbti, o rezultatai matomi po kelių mėnesių. Nors tai daug laiko reikalaujanti paslauga, kurią reikia reguliariai stebėti ir atnaujinti, SEO rezultatai yra labai veiksmingi.

SEO paslaugų etapai

  • SEO paslauga visada pradedama nuo SEO audito, kurio metu išanalizuojama techninė ir turinio padėtis, pateikiami pasiūlymai, kaip ją pagerinti, ir parengiama strategija. Projektas taip pat pradedamas nustatant laukiamus rezultatus.
  • Nuodugni raktinių žodžių analizė, kuri apima raktinių žodžių pozicijų stebėjimą ir svetainės optimizavimo pagal šiuos raktinius žodžius sistemos sukūrimą. Atliekant raktinių žodžių analizę atsižvelgiama į paieškos sistemoje ieškomų raktinių žodžių aktualumą ir kiekį.
  • Konkurentų analizė, įskaitant auditą, raktažodžių žemėlapių sudarymą ir analizę. Konkurentų analizė apima kliento svetainės pozicionavimą ir SEO paslaugų strategijos tobulinimą.
  • vidinis svetainės optimizavimas, apimantis esamo teksto turinio, metaduomenų, nuorodų, pavadinimų ir paveikslėlių optimizavimą. Jei atlikus analizę kyla problemų dėl raktinių žodžių aprėpties, SEO paslaugos teikėjai taip pat sukurs naują turinį. Taip pat bus atliktas techninis optimizavimas, kad svetainė būtų kuo patogesnė naudotojui.
  • Išorinis svetainės optimizavimas, kuriuo siekiama padidinti svetainės patikimumą paieškos sistemų akyse. Išorinis optimizavimas apima domeno autoriteto didinimą naudojant išorines nuorodas ir socialinę žiniasklaidą.
  • SEO paslaugos tolesnė priežiūra, kurios metu stebimi raktažodžių, konkurentų ir matomumo pokyčiai. SEO paslauga yra nuolatinis procesas, todėl nuolat optimizuojamas naujas turinys ir raktažodžiai.

„vDisain” siūlo analitika pagrįstą SEO paslaugą

Jei jūsų svetainės optimizavimas atrodo sudėtingas ir sunkus, užsakykite SEO paslaugą. vDesign . Užsisakydami SEO paslaugas iš „vDisain” galite būti tikri, kad jūsų svetainės reitingas paieškos sistemoje bus pagerintas kuo greičiau ir efektyviau.

Klauskite individualus pasiūlymas optimizuoti savo svetainę.