Svetainė

Tiksliniai kūrybiniai sprendimai, UI/UX dizainas, svetainių ir programėlių dizainas.

„vDisain” jau turi patirties keliuose žiniatinklio dizaino projektuose. Kuriame dizainą, kuris atrodo profesionaliai, kelia pasitikėjimą, yra paprastas naudoti ir atitinka jūsų prekės ženklą bei tikslinę auditoriją. Jei jums reikia patarimo ar svetainės dizaino pasiūlymo, susisiekite su mumis !

Geras žiniatinklio dizainas kuria pasitikėjimą

Pigiai atrodanti svetainė net vidutiniam vartotojui gali parodyti, kad į ją nebuvo investuota ir ji nekelia pasitikėjimo. Tokią svetainę galėtų sukurti bet kuris Vello ant kelių. Kita vertus, jei svetainė gerai atrodo ir tinkamai veikia, ji sukuria gerą įmonės įvaizdį. Žmonės mano, kad tai, kaip jūs darote vieną dalyką, yra tas pats, kaip darote kitą.

Atliktas darbas : Openrate web dizainas. Kliento netenkino senosios svetainės dizainas (žr. toliau).

  1. Sukūrėme naują vizualinį identitetą.
  2. Sudarėme svetainės turinio žemėlapį
  3. Pasirinkome lėšas, sukūrėme dizaino šablonus ir nustatėme naudotojų hierarchiją (dešinėje).
  4. Sukūrėme naudotojo sąsajos išvaizdą ir pojūtį. Sukūrėme animacijos koncepcijas. Klientui paprašius, sukūrėme vaizdinį jų darbo eigos brėžinį.
  5. Klientas labai patenkintas savo naująja svetaine!

Gera svetainė yra keičiamo dydžio

Tai reiškia, kad jis gerai veikia ir atrodo gerai skirtingo dydžio ekranuose. Pavyzdžiui, mobiliojoje versijoje reikia atsižvelgti į tai, kad ekranas yra siauras ir elementai linkę judėti vienas po kitu. Teksto apimčiai geriau pateikti naudojami „akordeonai”. Tai reiškia, kad didžiąją teksto dalį galima perskaityti tik spustelėjus pirmąjį sakinį. „Karuselės” taip pat naudojamos, pavyzdžiui, partnerių logotipams grupuoti, kad jie būtų rodomi ne vienas po kitu (priešingu atveju slinkimas gali užtrukti labai ilgai), bet būtų rodomi slinkdami horizontaliai.

 

Spalvų ir šriftų pasirinkimas

Bus atsižvelgta į prekės ženklo logotipo spalvas. Patyręs dizaineris žino, kaip gerai suderinti skirtingas spalvas. Kūrėjas ar pradedantysis programuotojas priima sprendimus remdamasis nuojauta, o ne žiniomis ar patirtimi. Patyręs dizaineris taip pat gali sukurti gerus dizainus su sudėtingais spalvų deriniais, pavyzdžiui, žalia, geltona ir oranžine. Be to, daugelis turi WordPress puslapių turi labai panašius šriftus. Šriftus renkamės iš „Adobe Fonts” licencijuotų aukščiausios kokybės šriftų, kuriuos galima rasti tik keliose svetainėse.

Atliktas darbas:

„Taltech” kreipėsi į mus, kad sukurtume dukterinės įmonės prekės ženklą ir naują interneto svetainę. Sukūrėme įmonės vizualinį identitetą ir interneto svetainės dizainą su animacija. Rezultatus žr. www. taltechlegallab.com

Geras dizaineris taupo laiką

Jei svetainę kuria mažai patirties turintis kūrėjas arba dizaineris, didelė tikimybė, kad joje bus dizaino trūkumų. Profesionalus dizaineris gali per daug trumpesnį laiką sukurti tikslinę auditoriją dominantį dizainą.

Gerame žiniatinklio dizaine atsižvelgiama į tikslinę auditoriją

Svetainė bus kuo paprasčiau pritaikyta vyresnio amžiaus naudotojams. Fondų dydžiai yra didesni. Ikonos yra didesnės. Valgiaraštyje nenaudokite žodžio „mėsainis”, nes vyresnio amžiaus žmonės gali nesuprasti, kad tai yra meniu. Drąsus ir ryškus, skirtas jaunesnei tikslinei grupei. disaine ir tuo pat metu vyresniajai kartai bus pristatoma ramiai ir konservatyviai. dizainas .

Policijos departamento dizaino architektūros įmonės sukurtas naujas interneto svetainės dizainas:

Gera svetainė kainuoja mažiau

Jei interneto svetainę sukūrė patyrusi dizaino agentūra, po metų nesijausite nepatenkinti. Jis tarnauja ilgiau. Taip pat išvengiama būtinybės užsakyti svetainę du kartus, nes nepatyrusi įmonė arba skubantis kūrėjas nesugebėjo su ja susitvarkyti.

Žr. mūsų nuorodas ČIA .

Mida kliendid meist räägivad

Peržiūrėkite nuorodas ir pažiūrėkite, ar jums patinka jo darbai. Susitikite ir pasikalbėkite. Įsiklausykite į jo užduodamus klausimus ir sužinokite, ar jis yra savo srities ekspertas.

Interneto svetainių dizaino valandinis įkainis paprastai yra 40-60 eurų už valandą. Aukštesnio lygio žiniatinklio dizainerio valandinis įkainis taip pat gali būti apie 100 eurų. Pažengęs žiniatinklio dizaineris taip pat gali atlikti savo darbą 2-5 kartus greičiau nei pradedantis žiniatinklio dizaineris, o rezultatas yra nepalyginamas.