Svetainės optimizavimas

Svetainės optimizavimas arba SEO

Svetainės optimizavimas yra veiksmingiausias būdas pasiekti klientus internete. Kadangi šiais laikais konkurencija yra labai didelė, nepriklausomai nuo veiklos srities, turite ne tik turėti interneto svetainę, bet ir pasirūpinti, kad jūsų svetainė būtų kuo geriau matoma ir lengvai randama.

Kas yra svetainės optimizavimas?


Svetainės
optimizavimas paieškos sistemoms, arba SEO, – tai paslauga, kuri pagerina svetainės poziciją paieškos sistemų rezultatuose. Kadangi didžioji dauguma „Google”, naudotojų informacijos ieško tik pirmajame paieškos rezultatų puslapyje, optimizuodami savo svetainę galite padėti jai patekti į pirmąjį puslapį organiškai, nenaudodami mokamų skelbimų.

Svetainės optimizavimas – tai procesas, kurio metu pagal atsirinktus raktažodžius gerinamas svetainės organinis reitingas. Kadangi svetainės optimizavimas atliekamas naudojant su įmone, bei jos paslaugomis susijusius raktažodžius, puslapio matomumas ir lankomumas taip pat padidės ieškant panašių frazių, o tai savo ruožtu prisidės prie produkto ar paslaugos pardavimo.

Kokias problemas išsprendžia svetainės optimizavimas?

Dažnai klientai kreipiasi į „vDesign” su susirūpinimu, kad, nors jie sukūrė naują savo verslo svetainę, su produktų ir paslaugų aprašymais bei patraukliomis nuotraukomis, klientai nepasiekia svetainės, o lankytojų srautas yra mažas.

Šios problemos priežastis dažniausiai yra nepakankamas svetainės optimizavimas, todėl potencialūs klientai negali rasti svetainės tarp daugybės paieškos sistemos rezultatų. Tačiau „vDisain” gali padėti išspręsti šią problemą.

Optimizavome Myfinance.ee svetainę, kuri buvo sukurta WordPress platformoje. Atrinkome 20 raktažodžių, kurių žmonės ieško „Google”. 15 raktažodžių pateko į pirmąjį dešimtuką. Toliau pateikiama ištrauka iš svetainės keyword.com, kurią nurodome savo klientams, pranešdami apie mūsų atlikto darbo rezultatus.


Õrreke.ee
– optimizavome 10 raktažodžių, iš kurių šeši pateko į pirmą puslapį. Pateikta nuotrauką iš svetainės keyword.com.

Svetainės optimizavimo procesas

Svetainės optimizavimas yra paprastas, bet daug darbo reikalaujantis procesas. Kad svetainė būtų kuo patogesnė paieškos sistemoms ir skaitytojams, reikia išanalizuoti esamą svetainę, konkurentus ir šioje srityje naudojamus paieškos terminus.

 

Svetainės optimizavimas susideda iš keturių pagrindinių etapų:

  1. Svetainės analizė, įskaitant naudojamus raktažodžius, konkurentų ir Jūsų teikiamas paslaugas. Svetainių optimizavimas priklauso nuo išsamios analizės, kuri padeda suprasti, kaip klientai organišku būdu galėtų Jus rasti paieškos sistemoje.
  2. Svetainės turinio optimizavimas, kurio dėka turinys tampa suprantamas tiek paieškos sistemos robotui, tiek skaitytojui, bei pagerėja reitingas paieškos sistemoje. Šis žingsnis apima turinio redagavimą ir techninį darbą, pavyzdžiui, svetainės įkrovimo greičio gerinimą.
  3. Išoriniai svetainės darbai, didinantys svetainės patikimumą ir atitinkamai jos reitingą paieškos sistemoje. Dalis svetainės optimizavimo proceso sudaro integracija su įvairiomis vidinėmis nuorodomis ir socialiniais tinklais.
  4. Tolesni veiksmai ir analizė, t. y. raktažodžių, konkurentų ir matomumo stebėjimas. Svetainės optimizavimas yra nuolatinis procesas, o geriausių rezultatų pasiekiama nuolat atnaujinant svetainę, bei palaikant ją stabilią.

 

Rezultatų pavyzdys: per mėnesį „Google” paieškos paspaudimų skaičius dėl kliento raktažodžių buvimo vietos. Padidinome susidomėjimą 6 kartus!

Svetainių optimizavimas iš su „vDesign”


vDisain
turi patirties tiek svetainių kūrime, tiek modifikavime, bei optimizavime, kadangi jau penkerius metus dirbame kartu su daugiau nei 700 įmonių.
Paprašykite asmeninio pasiūlymo,
Jūsų svetainės optimizavimui.