Svetainės valdymas

Svetainės valdymo paslaugos 70 €/h - Turinio valdymas, saugumo atnaujinimai, reagavimo laikas 24 val. per parą.

Svetainės valdymo paslauga

Sunkiai valdote savo svetainę? Susisiekite su mumis ! Siūlome mėnesio valdymo paslaugą. Valdymo mokestis yra 70 €/h + PVM. Greitai reaguojame į klientų prašymus.

Į svetainių valdymą žiūrime sistemingai. Šiuo metu tvarkome 100 klientų svetainių per mėnesį ir esame sukūrę tam skirtas sistemas. Sukursime kliento puslapio kopiją ir pirmiausia pritaikysime atnaujinimus kopijai, kad įsitikintume, jog niekas nesutrinka gyvame puslapyje ir kliento puslapis veikia kuo ilgiau.

Kas yra svetainės valdymo paslauga?

Svetainių valdymas padeda išlaikyti svetainę atnaujintą ir aktyvią, taip pat išvengti virusų ir kenkėjiškų ketinimų, kuriems neatnaujintą programinę įrangą turinčios svetainės yra jautresnės. Nors visiškai sumažinti saugumo pavojų neįmanoma, reguliarūs atnaujinimai gali padėti pagerinti svetainės apsaugą nuo atakų.

Svarbu sumažinti saugumo riziką, kad iš svetainės nebūtų nutekinti klientų asmeniniai duomenys, kad svetainė nesustotų veikusi ir nebūtų patirta papildomų išlaidų ją atkuriant, kad virusai nepakenktų įmonės reputacijai. Tai paslauga, kuri užtikrina sklandų jūsų svetainės veikimą, reguliariai prižiūrint programinę įrangą, tikrinant, ar nėra kenkėjiškų programų, svetainės greitį ir neveikiančias nuorodas, šalinant nepageidaujamus laiškus ir optimizuojant duomenų bazę.

Kokią naudą klientas gauna iš svetainės valdymo?

Svetainių valdymas yra labai patogus klientui, nes dažnai įmonė reguliariai nesirūpina svetaine, o tai reiškia, kad net ir paprasti atnaujinimai ar pakeitimai nepatyrusiam asmeniui gali užimti daug laiko. Tačiau, jei turite patikimą partnerį, užtenka tik greitai parašyti el. laišką arba paskambinti telefonu ir galėsite atlikti norimus pakeitimus. Be to, patikėjus svetainės valdymą partneriui, keičiantis darbuotojams nereikia aiškinti apie svetainę naujam darbuotojui, todėl visos susijusios šalys išvengia daug išteklių reikalaujančio darbo.

Interneto svetainių tvarkymą greitai atlieka profesionalai, taupydami brangų įmonės darbuotojų laiką. Kadangi valdymo paslaugas teikia patyrę specialistai, jie gali pasiūlyti greitus ir patogius sprendimus pagal kliento poreikius. Naudojantis partnerio paslaugomis taip pat nereikia atskiro darbuotojo, kuris rūpintųsi technine ir turinio svetaine, o tai taip pat padeda sutaupyti darbo sąnaudų.

Kliento istorija:

Merit Aktiva” kreipėsi į mus dėl to, kad jiems reikėjo optimizuoti savo „WordPress” svetainės greitį ir atlikti tam tikrus turinio pakeitimus. Savo kūrimo serveryje sukūrėme puslapio kopiją, kurioje atliekame pakeitimus, ir, jei viskas gerai, perkeliame juos į gyvą serverį. „Merit Software” yra vienas iš 100 mūsų kas mėnesį atnaujinamų valdymo klientų.

Kas yra svetainės valdymas?

Svetainės valdymo paslaugos turinys priklauso nuo kliento poreikių, tačiau, siekiant geriau apžvelgti paslaugą, į nuolatinio valdymo paslaugą dažnai įtraukiamos šios paslaugos:

  • svetainės ir įskiepių atnaujinimas, kuris turi būti atliekamas bent kartą per mėnesį. „WordPress” sukurtoms svetainėms skirti įskiepiai beveik kiekvieną savaitę gauna naują versiją;
  • atsarginę svetainės kopiją, kad būtumėte pasirengę netikėtoms situacijoms;
  • atnaujinti antivirusinę programą, kad būtų užtikrinta maksimali svetainės apsauga;
  • greitą atsaką, užtikrinantį visada veikiančią svetainę ir greitus sprendimus;
  • svetainės turinio papildymas ir atnaujinimas;
  • tikrinti svetainės saugumą ir, jei reikia, atlikti pataisymus;
  • testuoti ir, jei reikia, gerinti svetainės greitį;
  • stebėti svetainės statistinius duomenis ir prireikus teikti pasiūlymus, kaip padidinti svetainės lankomumą;
  • SEO stebėti ir teikti pasiūlymus.

Kliento istorija:

Prieš kelerius metus „Kafo” užsakė sukurti e. parduotuvę, o dabartinis kūrimo partneris buvo užimtas projektais ir neteikė mėnesinių valdymo paslaugų. Vienas „Kafo” darbuotojas susisiekė su mumis ir mes perėmėme svetainės valdymą. Optimizavome svetainės greitį ir atnaujinome ilgai neatnaujintus įskiepius. „Kafo” yra mūsų mėnesio valdymo klientas.

Svetainių valdymas iš „vDesign

vDisain yra patikimas partneris daugiau nei 500 įmonių, kuriantis jų verslo tikslus atitinkančias interneto svetaines, nestandartines interneto platformas, teikiantis elektroninės prekybos svetainių kūrimo paslaugas ir optimizuojantis svetaines pagal „Google” algoritmą. Šiuo metu „vDisain” turi daugiau nei 100 klientų, su kuriais yra sudariusi svetainių valdymo paslaugų sutartis. Darbo kaina – 70 EUR už valandą + KM, o valandų skaičius priklauso nuo interneto svetainės, programinės įrangos atnaujinimų dažnumo, pageidaujamo atsako greičio ir darbo apimties.

Paprašykite asmeninio pasiūlymo už jūsų svetainės valdymą.