Trumpas įvadas į „vDesign

Svetainės kūrimas ir prenumerata

Interneto svetainė – tai skaitmeninė įmonės vizitinė kortelė, kuri potencialiems klientams ir svetainės lankytojams sukuria pirmąjį įspūdį. Dažnai būtent svetainė yra lemiamas veiksnys, dėl kurio svetainės lankytojai sprendžia, ar pasitikėti įmone. Tačiau kaip pasirinkti tinkamą partnerį savo svetainei?

Tinklalapio kūrimo procesas iš tikrųjų yra paprastas, jei jis gerai apgalvotas ir valdomas, tačiau kaip rasti partnerį, kuris galėtų apgalvoti tinklalapį, užduoti tinkamus klausimus ir sukurti tinklalapį su tinkama informacija?

Dirbome su dešimtimis įvairių Estijos ir užsienio grupių ir padėjome sukurti naujas interneto svetaines įvairiose pramonės ir mažmeninės prekybos srityse. Visada atsižvelgiame į rinką, sektorių ir įmonės tikslą. Svetainė turėtų padėti plėtoti jūsų verslą, o ne trukdyti ar stabdyti jo plėtrą. Kiekvienoje srityje svarbu nustatyti dabartinę rinkos padėtį ir apgalvoti, kokie yra klientų skauduliai. Svetainės tikslas – padėti, padėti ir išspręsti kliento problemą.
Peržiūrėkite mūsų svetaines ČIA .

Projektas „Home Coast” – sukūrėme visą jų prekės ženklą. Sukūrėme logotipų idėjas. Dizaineris sukūrė logotipą ir parinko prekės ženklo spalvas. Prekės ženklo istoriją parašė tekstų autorius. Dizaineris sukūrė pakuočių dizainą. Kūrėjas sukūrė svetainę. Žr. www.koduranna.ee.


Svetainės prenumerata – kokia kaina? 

Priklausomai nuo paslaugų teikėjo, svetainės prenumeratos kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų eurų iki dešimčių tūkstančių. Kainą labiausiai lemia darbų apimtis ir specialistų įgūdžių lygis. Patyrusiems žiniatinklio kūrėjams mokama daugiau, tačiau svarbiausia galvoti apie svetainės pelningumą. Iš karto užsisakyti svetainę gali būti didelė investicija ir atrodyti nereikalingos išlaidos, tačiau gerai sukurta svetainė gali atsipirkti vos per kelis mėnesius.

Užsakant svetainę svarbų vaidmenį atlieka ir įvairios funkcijos. Jei reikia sukurti ir sukurti el. parduotuvę, internetinę aplinką ar bet kurią kitą aplinką, kurioje reikia prisijungti, svetainės kūrimo kaina yra didesnė. Skelbimo puslapio tipo svetainės yra paprastesnės funkcionalumo požiūriu, todėl pigesnės.
Peržiūrėkite mūsų sukurtas el. parduotuves ČIA .

Taip pat siūlome svetainės kūrimą keliais etapais, pradedant nuo titulinio puslapio ir pagrindinių kategorijų puslapių. Antrajame etape tik pradėsime kurti el. parduotuvę ir įvesime informaciją apie produktus. Jei dar neturite svetainės, bet norite greitai tapti matomi internete, ši galimybė yra tinkama.

Svetainių dizainas – kodėl verta rinktis mus?

Turime patirties kuriant 300 gerai suprojektuotų svetainių ir siūlome idėjas, kurios duoda rezultatų! Kuriame klientams gerai apgalvotas, techniškai tvarkingas ir akį traukiančias svetaines. Siūlome išsamų svetainės kūrimo sprendimą:

  • svetainės strategijos kūrimas
  • svetainės struktūros ir išdėstymo kūrimas.
  • turinio kūrimas ir SEO (optimizavimas paieškos sistemoms).
  • kurti dizaino koncepcijas.
  • techninė pagrindinio puslapio konfigūracija – įkėlimo greičio optimizavimas.
  • sukurti svetainę klientui tinkamoje aplinkoje.
  • svetainės testavimas
  • įdiegti svetainę kliento serveryje.
  • parengti klientui administracinį vadovą ir teikti administracines paslaugas.
 

Svetainės kūrimas – svetainės valdymo aplinkos ir galimybės

Pas mus galite užsisakyti svetainę pagal aplinką arba parašyti savo svetainę nuo nulio. Dažniausios aplinkos, kuriose kuriame svetaines, yra „Wordpress”, „Laravel” ir „Joomla”. Aplinkoms visuomet kuriame asmeninius dizainus ir turinio bazes, kurias ateityje galima lengvai valdyti savarankiškai.

Paprašykite asmeninio svetainės pasiūlymo ČIA .