Vaizdo įrašų gamyba

„vDesign” teikiamos vaizdo įrašų gamybos paslaugos

Geriausias būdas perduoti informaciją apie savo įmonę – sukurti apgalvotą ir įdomią vaizdo medžiagą. Be informatyvios svetainės, socialinių tinklų ir pagrindinio puslapio. plėtra , taip pat svarbu, kad jūsų pranešimai pasiektų klientus. Vienas geriausių būdų tai padaryti – vaizdo įrašas, kuriame pristatoma įmonė ir jos veikla.

Videografija – kam ji mums reikalinga?

Ar kada nors pagalvojote, kaip klientai, partneriai ir potencialūs darbuotojai mato jūsų įmonę? Arba susidūrėte su sunkumais, kai reikėjo perteikti savo įmonės veiklą, vertybes ir esmę? Vaizdo įrašai yra vienas iš labiausiai įtraukiančių turinio tipų. Žmonės lieka žiūrėti vaizdo įrašų ir, kaip sakoma, paveikslėlis vertas tūkstančio žodžių, o vaizdo įrašas per kelias minutes ar kelias sekundes gali perteikti kur kas daugiau nei žodžiai ar tik nuotraukos – per kelias akimirkas jis gali sukurti teigiamas emocijas apie produktą ar įmonę.


Mistra-Autex AS
gamina kilimėlius automobilių gamintojams, tokiems kaip BMW, „Mercedes-Benz”, „Volkswagen”, „Škoda”, „Volvo”, „Jaguar”, „Ford”. Sukūrėme vaizdo įrašą apie jų gamyklą ir įrenginius, kurį panaudojome kurdami jiems skirtą svetainę.

Vaizdo įrašų kūrimas suteikia daugiau galimybių pasiekti klientus. Be to, jūsų įmonę geriau įsiminsite naudodami vaizdo įrašą, nes žmogaus smegenys geriau įsimena informaciją, kai ji vienu metu priimama ir klausos, ir regos pojūčiais.

Tikslo nustatymas

Norint sukurti gerą vaizdo įrašų turinį, prieš pradedant filmuoti svarbu nustatyti tikslą. Toliau pateikiami keli geri pavyzdžiai:

  • Įmonės, produkto ar paslaugos reklama, kuri yra išsamesnė nei vaizdo įrašų gamyba, dažnai aprašomieji vaizdo įrašai.
  • Įvykių dokumentavimas ir rinkodara – tai naudinga kuriant įmonės įvaizdį ir išsaugant prisiminimus.
  • Darbdavių rinkodara ir darbuotojų atranka, tiksliau, pavyzdžiui, įmonės darbo vietų pristatymai, darbuotojų pristatymai ir reklaminiai vaizdo įrašai.

Estijos grupė yra generalinis rangovas. Su dronu ir gimbalu nufilmavome 10 objektų Taline, kuriuose „Estlander” atliko statybos, fasado ar stogo dengimo darbus, ir sumontavome gražų vaizdo įrašą. Fone skamba klasikinė muzika, o vaizdo įrašu siekiama, kad žiūrovas pajustų, jog „Estlander” objektai yra gryni ir nepriekaištingi. Sukūrėme naują „Estlander” interneto svetainę, kurioje taip pat panaudojome vaizdo įrašus, kad įėję į svetainę iš karto pamatytumėte, jog „Estlander” atlieka gerą darbą. Žr. . vaizdo įrašas .

Vaizdo įrašų kūrimo etapai

Vaizdo įrašo gamybą galima suskirstyti į skirtingus etapus, priklausomai nuo veiklos etapo. vDizainas gali jums padėti kiekviename etape, nesvarbu, ar projektas dar tik kuriamas, ar jau filmuojamas.

Vaizdo įrašų gamybos etapai gali būti tokie:

  • Pradinės idėjos, vaizdo įrašo idėjos ir tikslų kūrimas;
  • Koncepcijos kūrimas, aptarimas ir patvirtinimas;
  • Koncepcijos įgyvendinimas pagal scenarijų;
  • Filmavimo grafiko sudarymas, grafiko sudarymas ir vaizdo įrašo kūrimo įrangos organizavimas;
  • Filmavimas vietoje, taip pat garso įrašymas studijoje;
  • Vaizdo įrašų redagavimas, efektų pridėjimas, patobulinimai ir vėlesnis apdorojimas;
  • Galutinio rezultato pristatymas klientui.

„vDisain” padeda kurti vaizdo įrašus

Dešimtys įmonių jau pasitikėjo mumis, kad padėtume joms reklamuoti savo verslą, perteikti vizualinį identitetą, pasiekti naujus klientus ir perduoti informaciją. Darbų pavyzdžių galite rasti čia . „vDisain” specializuojasi ne tik vaizdo įrašų gamybos srityje, bet ir. interneto svetaines kūrimas.

Jei jūsų įmonei ar renginiui taip pat reikia profesionalaus ir patyrusio vaizdo įrašų kūrimo, susisiekite su mumis.