Videografas

Vaizdo operatorius yra tarsi burtininkas, kuris įgyvendina visus jūsų klientų norus ir lūkesčius. Nesvarbu, ar tai būtų naujo produkto reklama, ar firminis vaizdo įrašas, skirtas įmonei reklamuoti, geras videografas tiksliai žino, ką pasakyti klientui (ir jo klientui). „Vdisign” turi patyrusių vaizdo operatorių, kurie mielai sukurs jūsų įmonės reklaminį ar rinkodaros vaizdo įrašą. Taip pat turime dronų, todėl net ir pačios lengviausios jūsų idėjos neliks nenufilmuotos!

Kokio vaizdo įrašo jums reikia?

Dažniausiai į mus kreipiasi įmonės, kurios nori sukurti „ne” vaizdo įrašą. Pirmoji videografo užduotis – išsiaiškinti, kokio vaizdo įrašo reikia ir kokiu tikslu, arba koks yra tikslas. Daugelis žmonių nori sukurti savo prekės ženklo vaizdo įrašą arba vaizdo įrašą, kuriame būtų parodyta, kokia yra įmonė ir kuo ji užsiima. Ją galima patalpinti į svetainę arba socialinę žiniasklaidą, kad padarytumėte prašmatnų pirmąjį įspūdį. Arba kartais potencialiems eksporto partneriams ar investuotojams. Tokiu atveju dažnai dėmesys skiriamas ir mašinų parkui, dažnai pabrėžiami geri ekonominiai rezultatai. Kiekvienas sėkmingas vaizdo įrašas neabejotinai remiasi geru užsakovo ir kūrėjo bendradarbiavimu. Todėl būtina glaudžiai bendrauti su vaizdo operatoriumi. Būkite pasirengę atsakyti į klausimus ir pasidalyti idėjomis. Taip sukursite geriausius vaizdo įrašus, kuriais galėsite didžiuotis daugelį metų.

Aplankėme
Viduva
atostogų stovyklą ir nufilmavome puikų video pristatymą apie jų stovyklą. Sukūrėme jiems svetainę ir užsakymų sistemą.

Geras videografas yra tiek pat kūrybingas, kiek ir techniškai įgudęs.

Geram vaizdo įrašui sukurti reikia gero kliento ir paslaugų teikėjo bendradarbiavimo ir sinergijos. Kaip yra skirtingų tipų klientų, taip yra ir skirtingų tipų videografų. Kaip žinoti, kad radote žmogų, kuris tikrai išmano savo darbą ir iš kurio galite tikėtis geriausių rezultatų? Pavyzdžiui, galima įsitikinti, kad surastas videografas nėra tylus diskusijų partneris, bet gali pasiūlyti naujų ir kitokių idėjų. Ir negalima paneigti, kad kartais klientui reikia sulėtinti tempą ir nusileisti iš debesų. Taip pat verta pasiteirauti videografo apie papildomas paslaugas. Manote, kad įmonės vaizdo įrašui galėtų praversti dronas? Geras videografas mielai juos padarys pats arba suras žmogų, kuris galėtų tai padaryti. Ne mažiau svarbi ir vaizdo įrašo kūrimo įranga. Nors šiais laikais mobilusis telefonas atlieka neblogą darbą, samdydami vaizdo operatorių tikriausiai norėtumėte šiek tiek aukštesnės kokybės ir pavyzdinių techninių gebėjimų.

Sukūrėme puikų „Elvarem” reklaminį vaizdo įrašą, kurį jie gali naudoti savo interneto svetainėje, socialinėje žiniasklaidoje ir rinkodaroje. Vaizdo įrašo tikslas – trumpai apibendrinti, ką jie daro, ir parodyti klientui jų darbo kokybę. Taip pat sukūrėme ir sukūrėme tinkamą „Elvarem” interneto svetainę.

Kaip gauti kuo daugiau naudos iš darbo su vaizdo operatoriumi?

– Žinokite, koks yra vaizdo įrašo tikslas. Jums nebūtina žinoti visų būsimo vaizdo įrašo detalių, bet galbūt norėsite žinoti, kodėl jums jo reikia.

– Klauskite ir klauskite ekspertų. Vaizdo operatorius jau yra sukūręs dešimtis ar šimtus vaizdo įrašų, turi patirties ir informacijos, kuria gali pasidalyti.

– Iš pat pradžių nustatykite terminą ir biudžetą, kad būtų lengviau planuoti.

– Būkite lankstūs. Vietos klimatas yra permainingas, todėl kartais, pavyzdžiui, išvykos į lauką užtrunka ilgiau.

Ir galiausiai, mėgaukitės procesu! Dirbti su geru vaizdo operatoriumi smagu ir sklandu, o jūs gausite aukštos kokybės reklaminį vaizdo įrašą, kuriame jūsų įmonė atsiskleis iš geriausios pusės.

Jei pageidaujate konsultacijos ar pasiūlymo dėl savo projekto, kreipkitės į mus adresu info@vdisain.ee, naudodamiesi svetainėje esančia užklausos forma arba paskambinę telefonu 5635 8638.