WordPress Estija

„vDisain” – didžiausia Estijos „WordPress” kūrimo įmonė

„vDisain” komanda per metus sukuria daugiausiai „WordPress” svetainių Estijoje, o per vienerius kalendorinius metus turime daugiau nei 150 lojalių klientų. „vDesign” komandą sudaro specializuoti dizaineriai, kūrėjai, testuotojai ir projektų vadovai. Iš viso per savo istoriją sukūrėme daugiau kaip 600 projektų. Jei norėtumėte mūsų patarimo ar pagalbos, nedvejodami kreipkitės į mus!

„WordPress” – populiariausia Estijoje svetainių platforma


„WordPress” yra plačiausiai naudojama turinio valdymo sistema Estijoje. Šiandien svetainė yra svarbiausias ir veiksmingiausias būdas pasiekti klientus. Įmonės interneto svetainė – tai tarsi vizitinė kortelė, kuri kelia pasitikėjimą, parodo paslaugų kokybę ir įmonės profesionalumą. Todėl svarbu sukurti profesionalią, asmeninę ir aukštos kokybės svetainę.

Svetainė
grafinis dizainas
ir naudotojų patirtis yra vienas svarbiausių elementų, kuriančių svetainės įvaizdį ir perteikiančių prekės ženklo žinutę.
WordPress
siūlo daugybę įvairių sprendimų svetainei kurti. Platus įvairių modulių, integracijos sprendimų ir personalizavimo galimybių pasirinkimas. Sukurti svetainę su „WordPress” galima greičiau, paprasčiau ir pigiau nei su kitomis svetainių platformomis.

Kas yra „WordPress”?

„WordPress” yra turinio valdymo sistema (TVS) , skirta svetainei, tinklaraščiui, el. parduotuvei ar kitam žiniatinklio sprendimui. „WordPress” yra labai lanksti platforma, leidžianti lengvai ir greitai pridėti ar keisti svetainės turinį. Ji nėra per daug sudėtinga pradedantiesiems ir leidžia naudoti labai daugįskiepių, kurie taip pat siūlo konkrečius sprendimus svetainei.

Tai taip pat yra
WordPress
galvojate apie tiesioginius paieškos rezultatus
optimizavimas.

SEO
galimybės yra vienos geriausių šioje turinio valdymo sistemoje. „vDisain” specialistai vertina šią pridėtinę vertę ir kurdami svetainę užtikrina, kad ji būtų optimizuota ir randama „Google”.

Atliktas darbas.
Dėl Estlander
Suprojektavome ir sukūrėme naują ir respektabilią „Estlander” svetainę bei optimizavome ją „Google” paieškos sistemai. „Estlander Grupp OÜ” yra Estijos kapitalo statybos bendrovė, veikianti jau daugiau kaip 14 metų.

Kodėl verta užsakyti „WordPress” kūrimą?

Jei jūsų verslas yra tokiame plėtros etape, kai norite sukurti svetainę arba atidaryti el. parduotuvę , kyla klausimas, kaip ją sukurti arba kur ją užsisakyti.

Kalbant apie „WordPress”, svarbu turėti pakankamai IT įgūdžių ir laiko jam įvaldyti. Šios turinio valdymo sistemos galimybės praktiškai neribotos, be to, yra daugybė modulių, kuriais galima sukurti daugybę funkcijų. Tačiau gerą ir kokybišką svetainę, tinklaraštį ir el. parduotuvę galima sukurti ne per vieną dieną ir tam reikia profesionalaus požiūrio. „WordPress” žiniatinklio kūrėjo darbas – žinoti viską apie turinio valdymo sistemą ir rasti tinkamą ir kliento poreikius atitinkantį sprendimą.

Mes sukūrėme „Ait Nord naują įmonės interneto svetainę, kurioje gerai pristatomi jų produktai. Tai individualus sprendimas, kuriame pritaikytos naujausios dizaino tendencijos. Klientui sukūrėme įvairias dizaino koncepcijas, pasirinkome vieną iš jų ir pagal ją sukūrėme skirtukų dizainą. „Ait-Nord” yra „Alfa Innotec” šilumos siurblių platintoja Estijoje.

Kodėl verta patikėti „WordPress” žiniatinklio kūrėjui:

  • Interneto svetainių kūrėjas sukuria tvarios ir logiškos struktūros svetainę;
  • Kūrėjas dirba naudodamasis profesine patirtimi ir žiniomis, todėl pokyčiai ir plėtra atliekami greitai ir efektyviai;
  • Interneto svetainių kūrėjas sukurs kliento viziją atitinkantį rezultatą ir dizainą;
  • Tinklalapių kūrėjas atliks kokybišką darbą ir garantuos puikius rezultatus;
  • Naudodamiesi žiniatinklio kūrėjo paslaugomis, neturite nerimauti, kad ką nors „sugadinsite” patys spustelėję;
  • Išvykimas iš žiniatinklio kūrimas žiniatinklio kūrėjui, galite daryti tai, kas jums patinka, ir nesukti sau galvos.

Užsisakykite „WordPress” kūrimą iš „vDesign

„vDisain” siūlo interneto svetaines, sukurtas naudojant „WordPress” turinio valdymo sistemą, kurią sukūrė dešimtmečius šioje srityje dirbantys profesionalai. Jei jūsų įmonė nori sukurti naują aukštos kokybės svetainę, tinklaraštį ar
el. parduotuvę
išsiskirti iš konkurentų ir pritraukti naujų klientų,
susisiekite su mumis
.

„vDisain” sukuria svetainę, kuri padės jums pasiekti jūsų verslo tikslus! Peržiūrėkite mūsų darbus
čia
.