Svetainės kūrimas su WordPress

Siūlome profesionalias WordPress svetainių kūrimo paslaugas, kurios yra skirtos įvairiems poreikiams.

WordPress yra viena populiariausių ir universaliausių svetainių kūrimo platformų tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. 

Ji garsėja savo patogumu, paprastumu ir lankstumu.

 

Vienas iš svarbių „WordPress” svetainės kūrimo privalumu yra puslapio greitis. 
Oficiali „Google” pozicija yra ta, kad svetainė turi būti įkeliama greičiau nei per 2 sekundes, tada viskas gerai. 

„WordPress” sukurtos svetainės įkrovimo greitis paprastai yra vidutinis. Kuriant svetainę rekomenduojame visada išbandyti ir patikrinti krovimo greitį, kad vėliau išvengtumėte klaidų.
susirūpinimą.

Naudojant „WordPress” platformą svarbu tinkamai optimizuoti puslapio įkėlimą, tai visų pirma reiškia, kad vaizdai turi būti tinkamo formato ir dydžio, ir skirtingi puslapio elementai turi būti įkeliami tinkama tvarka. Kada tai svarbu
įkėlimo greitį, verta sukurti puslapį naudojant statinio puslapio generatorių.

Tai reiškia, kad puslapis generuojamas iš HTML kodo, o ne duomenų bazės užklausų. Mūsų patyrę „WordPress” svetainių kūrėjai gali padėti, paprašykite asmeninio svetainės kūrimo pasiūlymo.

„WordPress” svetainės šablonas arba individualus dizainas?
Kurdami „WordPress” pagrindinį puslapį galite naudoti iš anksto parengtas bazes ar šablonus arba galite sukurti visiškai asmeninį ar pagal užsakymą sukurtą pagrindinį puslapį. Pirmasis variantas yra greitesnis, pigesnis ir paprastesnis, tačiau pasirinktinis dizainas suteikia neribotas galimybes sukurti jums tinkančią svetainę.

WordPress šablonai arba dizaino dugnai
Šablonų sprendimas turi daugybę įvairių privalumų, kurie palengvina svetainės kūrimą
ir patogus. Pagrindinis privalumas yra tas, kad klientas gali pamatyti įvairių rūšių darbus prieš juos pradedant.
projektavimo galimybės ir kryptys. Tai padės jums geriau įsivaizduoti, kaip galėtų atrodyti svetainė.

Kitas didelis šabloninio sprendimo privalumas – ekonomiškumas, t. y. jis yra ekonomiškiausias būdas sukurti svetainę „WordPress”. Galima naudoti paruoštus dizaino elementus, kurie jau yra tapo interaktyvūs. Puslapio maketas jau sukurtas, šriftai ir spalvos parinkti. Tačiau viską galima keisti, jei norite, ir mes paprastai sukuriame visiškai individualią svetainę nuo nulio. todėl nėra dviejų vienodų svetainių. Atlikus pakeitimus, paprastai nebelieka suprasti, kad yra paruoštas šablonas, kurį galima naudoti, mes individualizuojame kiekvieną svetainę ir pritaikytas asmeniškai.

Visada naudojame licencijuotus „WordPress” šablonus, nes piratinės versijos neturi garantinio aptarnavimo.
ir jie neatnaujinami. Taip pat kyla pavojus, kad juose gali būti įdiegta kenkėjiška programinė įranga.
Be to, turime prieigą prie įvairių įskiepių bankų, kuriuose galime gauti mokamų įskiepių klientui sukurti papildomų funkcijų.

„WordPress” pritaikyta svetainė

Kurdami pagal užsakymą sukurtos svetainės projektą, atliekame daugiau rinkos tyrimų, kuriuos atlieka.
konkurentus ir gerai apgalvokite naudotojų patirtį. Tikslas – sukurti ir sukurti kuo veiksmingesnę naudotojų bendruomenę. Be to, pagrindinio puslapio vizualinėje naudotojo sąsajoje (UI) naudotojui rodoma
labai patraukli, brangi ir akį traukianti išvaizda.

Nepriklausomai nuo to, ar tai individualus, ar šabloninis sprendimas, visada atsižvelgiame į svetainės
įmonės vizualinį identitetą ir spalvas ir atitinkamai jas naudoti svetainės elementuose ir puslapiuose.

Pavyzdys pagal užsakymą sukurta svetainė: mistra.ee

Paprastai svetainių kainos prasideda nuo maždaug 1000 eurų, tačiau sudėtingų funkcijų o papildomi nukreipimo puslapiai gali siekti iki 20 000 EUR. 

Kaina visų pirma priklauso nuo to, kokias funkcijas turi turėti interneto svetainė – užsakymų sistemą – researchstudios.ee, renginių kalendorių, interaktyvų žemėlapį nekilnojamojo turto puslapiuose – veskitehnopark.ee, naujienų modulį, prisijungimo aplinką, duomenų bazę ir daug daugiau.

Dizainas taip pat labai lemia kainą arba tai, kiek dėmesio reikia skirti dizainui. Jei naudotojo patirties (UX) arba gerai apgalvotos naudotojo kelionės svarbą ir tai, kaip svarbu sukurti vaizdinė medžiaga, kuri lenkia konkurentus. Kai kuriose srityse svarbiausias veiksnys yra dizainas ir bendradarbiaujant su dizaineriais sukurti visiškai unikalų sprendimą.

Galutinis kainą lemiantis veiksnys yra svetainės turinio apimtis – kiek skirtingų turinio puslapių ir tekstai. Kiekvieno teksto kūrimo ir turinio puslapio kūrimas ir nustatymas užima laiko, todėl keisis ir svetainės kūrimo kaina.

Paprašykite asmeninio svetainės kūrimo pasiūlymo.