WordPress svetainių kūrimo paslauga

Svetainės kūrimas "Wordpress" programoje

Svetaines galima kurti įvairioms platformoms. Viena populiariausių aplinkų Estijoje ir kitose pasaulio šalyse yra „WordPress”, kuri pirmiausia žinoma dėl patogumo, paprastumo, lankstumo ir įvairių galimybių. WordPress
svetainių kūrimas
dažnai yra vienas iš greičiausių būdų sukurti svetainę, be to, tai yra pigesnis sprendimas nei svetainės kūrimas rankomis. Žr. mūsų
Svetainės, sukurtos „WordPress” platformoje
.


Finipay
svetainės dizainas – sukūrėme jų prekės ženklo vizualinį identitetą – šriftus, tipografiją ir spalvas. Tuomet sukūrėme gerai apgalvotą jiems skirtą nukreipimo puslapį ir nukreipimo puslapį, skirtą
dizainas
kuris būtų patrauklus tikslinei auditorijai.

Svetainės – „WordPress” privalumai

Sukūrus svetainę „WordPress” platformoje galima. dizainas išskirtines ir individualizuotas interneto svetaines, kurios išsiskiria Estijoje ir už jos ribų. „WordPress” aplinkoje yra daug įvairių įskiepių, kurie leidžia pagrindinį puslapį administruoti, naudoti ir analizuoti. Dauguma įskiepių naudotojams yra nemokami ir nereikalauja jokių papildomų išlaidų. Nemokamais įskiepiais galima sukurti, pavyzdžiui, paslaugų užsakymo sistemą, įvairias skaičiuokles arba internetinio prisijungimo aplinką. Yra daugybė skirtingų svetainių kūrimo būdų, o „WordPress” nuolat tobulėja ir prideda naujų.

Openrate svetainės kūrimas. Klientas buvo nepatenkintas savo senąja brošiūra ir įmonės vizualiniu identitetu.

  1. Sukūrėme naują vizualinį identitetą. Parinkome prekės ženklo spalvas, šriftus ir sukūrėme simbolį.
  2. Sudarėme svetainės turinio žemėlapį ir sukūrėme naudotojo navigacijos ir informacijos pateikimo struktūrą.
  3. Sukūrėme svetainės išvaizdą. Sukūrėme animacijos koncepcijas. Kliento prašymu sukūrėme grafines jų darbo eigos iliustracijas.
  4. Klientas labai patenkintas ir dizainas pradėtas kurti!

Greita svetainė WordPress

Vienas iš svarbių „WordPress” svetainės kūrimo veiksnių yra puslapio įkėlimo greitis. Oficiali „Google” pozicija yra ta, kad svetainė turi būti įkeliama greičiau nei per dvi sekundes, tada viskas gerai. Jei svetainė veikia lėčiau, galbūt verta peržiūrėti vaizdų failus ir. Vaizdo įrašai . „WordPress” sukurtos svetainės įkrovimo greitis paprastai yra vidutinis. Kuriant svetainę rekomenduojame visada išbandyti ir patikrinti krovimo greitį, kad vėliau nekiltų problemų.

Naudojant „WordPress” platformą svarbu, kad puslapis būtų tinkamai įkeliamas. optimizuotas Tai visų pirma reiškia, kad paveikslėliai turi būti tinkamo formato ir dydžio, o įvairūs puslapio elementai turi būti įkeliami tinkama tvarka. Jei svarbus didžiausias įkrovimo greitis, verta sukurti puslapį naudojant statinio puslapio generatorių. Tai reiškia, kad puslapis generuojamas iš HTML kodo, o ne duomenų bazės užklausų. Mūsų patyrę „WordPress” svetainių kūrėjai gali padėti, paprašykite asmeninio svetainės kūrimo pasiūlymo.

„WordPress” svetainė – šablonas vs individualus dizainas

WordPress svetainių kūrimas galima naudoti iš anksto paruoštas bazes ar šablonus arba sukurti visiškai individualizuotą ar pagal užsakymą sukurtą svetainę . Pirmoji galimybė yra greitesnė, pigesnė ir paprastesnė, tačiau pagal užsakymą dizainas suteikia neribotas galimybes sukurti norimą svetainę.

„WordPress” pritaikyta svetainė

Pagal užsakymą sukurta svetainė projektui, mes atliekame daugiau rinkos tyrimų apie tai, ką daro konkurentai, ir nuodugniai apgalvojame naudotojo patirtį. Siekiama sukurti ir plėtoti kuo veiksmingesnę naudotojo patirtį. Be to, svetainės vizualinė išvaizda (vartotojo sąsaja) atrodo labai patraukliai, brangiai ir traukia vartotojo akį.

Nepriklausomai nuo to, ar tai individualus, ar šabloninis sprendimas, visada atsižvelgiame į svetainės dizainą įmonės vizualinį identitetą ir spalvas ir atitinkamai jas naudojame svetainės elementuose ir puslapiuose.

Pavyzdys pagal užsakymą sukurta svetainė: mistra.ee

Svetainės kūrimas WordPress – svetainės kaina

Paprastai svetainių kainos prasideda nuo maždaug 1 000 eurų, tačiau sudėtingų funkcijų ir papildomų funkcijų turinčių svetainių kainos gali siekti iki 20 000 eurų. Kaina visų pirma priklausys nuo to, kokias funkcijas turi turėti svetainė – rezervavimo sistema. teadusstuudiod.ee , renginių kalendorių, interaktyvų žemėlapį nekilnojamojo turto puslapiuose – -. veskitehnopark.ee , naujienų modulis, prisijungimo aplinka, duomenų bazė ir daug kitų dalykų.

Dizainas taip pat yra svarbus kainos veiksnys, arba kiek už dizainą reikia skirti dėmesio. Vartotojo patirties (UX) arba gerai apgalvotos naudotojo kelionės svarba ir vizualinės patirties, kuri lenkia konkurentus, kūrimo svarba. Kai kuriose srityse svarbiausias veiksnys yra dizainas, todėl labai svarbu bendradarbiauti su dizaineriais, kad būtų sukurtas visiškai unikalus sprendimas. Galutinis kainą lemiantis veiksnys yra svetainės turinio apimtis – kiek skirtingų turinio puslapių ir tekstų yra. bet kokio teksto ir turinio puslapių kūrimas dizainas sukurti ir sukonfigūruoti užtrunka, todėl atitinkamai keičiasi ir svetainės kūrimo kaina.

Paprašykite asmeninio svetainės kūrimo pasiūlymo.

Mida kliendid meist räägivad