Prototipų kūrimas

Kas yra prototipų kūrimas?

Prototipų kūrimas yra svarbus bet kurio gaminio kūrimo ciklo etapas. Tai reiškia, kad reikia sukurti pradinę produkto versiją, kurią galima išbandyti ir tobulinti. Ar kada nors galvojote, kaip galėtumėte savo programinės įrangos idėją paversti matoma arba išbandyti svetainės naudotojo patirtį prieš pradėdami ją kurti? „vDesign” specialistai padės jums kiekviename žingsnyje – nuo idėjos iki dizaino.
naudotojų patirties dizainas
ir kūrimas.

Atliktas darbas:Sužinokite „Med Pro”, skirtas mokytis medicinos mobilioji programėlė Sužinokite Medi mobiliąją mokymosi programėlę. Sukūrėme daugiau nei 100 (!!!) peržiūrų tiek naudotojo, tiek administratoriaus pusėje. Pradėjome nuo naudotojo sąsajos, baigėme kurti naudotojo sąsajos dizainą, iliustracijas ir animaciją, o dabar projektas kuriamas.

UX / vartotojo sąsajos prototipas

Geras naudotojo patirties (UX) ir naudotojo sąsajos (UI) dizainas yra svarbiausi šiuolaikinių skaitmeninių produktų sėkmės veiksniai. „vDisain” siūlo specializuotas UX/UI prototipų kūrimo paslaugas. Mūsų komanda stengiasi suprasti naudotojų poreikius ir lūkesčius, kad sukurtų sklandžią ir intuityvią naudotojo patirtį užtikrinančius prototipus.

Interaktyvūs / paspaudžiami prototipai Figmos

Iš savo patirties žinome, kad kai klientui ar įmonei sukūrėme žiniatinklio platformą.mobiliąją programėlę dizainą, klientui sunku suprasti, kol prototipo nepadarėme interaktyvaus. Kitaip tariant, susiejome rodinius tarpusavyje pagal naudotojo nueitą kelią, kad klientas galėtų išbandyti, kaip jaučiasi naršydamas. Nesvarbu, ar tai prasminga, ar ne. Mūsų dizaineriai naudoja Figma įrankį, kuris leidžia kurti išsamius ir spustelėjamus prototipus. Tai reiškia, kad galite matyti, kaip būsimi naudotojai naudosis produktu, ir prieš kūrimo etapą atlikti reikiamus pakeitimus. Taip išvengiama klaidų ir pakeitimų kūrimo procese ir padedama neviršyti projekto biudžeto.

Atliktas darbas:

Sukūrėme „Matkasuvilad.ee” el. parduotuvės prototipą. Pradėjome nuo naudotojo kelionės žemėlapio sudarymo, sukūrėme kelias skirtingas dizaino koncepcijas ir pasirinkome vieną iš jų. Tada sukūrėme darbalaukio sąsają visiems kitiems vaizdams. Patvirtinę juos, sukūrėme keičiamo mastelio rodinius arba mobiliųjų ir planšetinių kompiuterių rodinius. Galiausiai sukūrėme administratoriaus skydelio dizainą.

Programinės įrangos sprendimo prototipo kūrimas

Ar jūsų įmonei reikia konkrečių
programinės įrangos sprendimas
? „vDesign” komanda yra kompetentinga kurti ne tik svetainių ir mobiliųjų programų, bet ir sudėtingesnių programinės įrangos projektų prototipus. Mūsų procesas apima poreikių analizę, sistemos architektūros projektavimą ir kartotinį prototipų kūrimą, kad būtų pasiektas geriausias galutinis rezultatas.

Dažniausiai pasitaikančios programinės įrangos prototipų kūrimo klaidos:

  1. Viena iš dažniausiai daromų klaidų – per daug detalių prototipe. Tai gali sukelti painiavą ir pailginti prototipo kūrimo laiką. Svarbu, kad prototipas būtų paprastas, o pagrindinis dėmesys būtų sutelktas į pagrindines funkcijas.

  2. Jei prototipe neatsižvelgiama į naudotojų poreikius ir lūkesčius, jis gali būti neveiksmingas. Visada įsitikinkite, kad į prototipo dizainą įtraukti naudotojų atsiliepimai.

  3. Nepatogi arba neveiksminga navigacija gali klaidinti naudotojus ir atitraukti dėmesį nuo prototipo tikslo. Patikrinkite, ar prototipo navigacija yra logiška ir lengvai suprantama.

  4. Neefektyvus spalvų naudojimas: per didelis ar neteisingas spalvų naudojimas gali sukelti painiavą ir paveikti naudotojo patirtį. Kruopščiai pasirinkite spalvų paletę, daugiausia dėmesio skirdami patogumui ir įskaitomumui.

  5. Neteisingo turinio ar duomenų naudojimas: naudojant nerealius ar neteisingus duomenis gali būti sukurti netikslūs naudotojų lūkesčiai. Naudokite realius duomenis, kad prototipas būtų patikimesnis.

  6. Dokumentacijos trūkumas: jei trūksta prototipo dizaino ir funkcijų dokumentacijos, tai gali sukelti painiavą tarp kūrėjų ar kitų komandos narių. Įsitikinkite, kad dizainas yra gerai dokumentuotas.

  7. Saugumo reikalavimų ignoravimas: saugumo reikalavimų ignoravimas gali sukelti saugumo riziką ir duomenų nutekėjimą. Įsitikinkite, kad prototipas atitinka saugumo standartus ir geriausią praktiką.

  8. Netinkamas testavimas: netinkamai testuojant prototipą galima nepastebėti klaidų ir problemų, kurios vėliau gali turėti didelės įtakos programinės įrangos kūrimo procesui. Kruopščiai išbandykite prototipą ir surinkite reikiamą grįžtamąją informaciją.

Apibendrinant galima teigti, kad norint užtikrinti prototipo veiksmingumą ir sėkmę, svarbu, kad programinės įrangos sprendimų prototipo dizainas būtų paprastas, orientuotas į naudotoją ir funkcionalus, taip pat svarbu vengti pirmiau minėtų klaidų.

Naudotojo testavimas

Kas būtų prototipų kūrimas be naudotojų testavimo? Tikime, kad tikroji vertė slypi tikroje naudotojų patirtyje. „vDisain” siūlo išsamią naudotojų testavimo paslaugą, kurios metu galime įvertinti jūsų prototipo stipriąsias ir silpnąsias puses. Remdamiesi naudotojų bandymų rezultatais, atliksime reikiamus pakeitimus, kad produktas būtų sėkmingai pristatytas.

Santrauka

Prototipų kūrimas – tai investicija į jūsų gaminio ateitį. Tai ne tik padės vizualizuoti idėjas, bet ir sutaupyti laiko bei išteklių, nes bus išvengta klaidų kūrimo procese. „vDisain” yra jūsų patikimas partneris visuose prototipų kūrimo etapuose – nuo UX/UI dizaino iki programinės įrangos sprendimų ir naudotojų testavimo. Susisiekite su mumis ir kartu įgyvendinsime jūsų idėją!