Prenumeruoti svetainę

Svetainės kūrimas ir prenumerata

„vDisain” yra didžiausia interneto svetainių kūrimo bendrovė Estijoje. Kasmet iš mūsų patalpų iškeliauja apie 100 svetainių. Per daugelį metų sukūrėme procesus, kad sukurtume svetainę, kuri sukurtų vertę kiekvienam klientui, pasiektų jo tikslus ir leistų jam didžiuotis!


Finipay
pagal užsakymą sukurtą svetainę – sukūrėme jų firminį vizualinį identitetą – šriftus, tipografiją ir spalvas. Tuomet sukūrėme gerai apgalvotą jiems skirtą nukreipimo puslapį ir nukreipimo puslapį, skirtą
dizainas
kuris kuria pasitikėjimą.

Tinklalapio kūrimo procesas iš tikrųjų yra paprastas, jei jis gerai apgalvotas ir valdomas, tačiau kaip rasti partnerį, kuris galėtų apgalvoti tinklalapį, užduoti tinkamus klausimus ir sukurti tinklalapį su tinkama informacija?

Dirbome su dešimtimis įvairių Estijos ir užsienio grupių ir padėjome sukurti naujas interneto svetaines įvairiose pramonės ir mažmeninės prekybos srityse. Visada atsižvelgiame į rinką, sektorių ir įmonės tikslą. Svetainė turėtų padėti plėtoti jūsų verslą, o ne trukdyti ar stabdyti jo plėtrą. Kiekvienoje srityje svarbu nustatyti dabartinę rinkos padėtį ir apgalvoti, kokie yra klientų skauduliai. Svetainės tikslas – padėti, padėti ir išspręsti kliento problemą.
Peržiūrėkite mūsų svetaines ČIA

Openrate užsakytos svetainės kūrimas. Klientas buvo nepatenkintas savo senąja brošiūra ir įmonės vizualiniu identitetu.

 1. Sukūrėme naują vizualinį identitetą. Parinkome prekės ženklo spalvas, šriftus ir sukūrėme simbolį.
 2. Sudarėme svetainės turinio žemėlapį ir sukūrėme naudotojo navigacijos ir informacijos pateikimo struktūrą.
 3. Sukūrėme svetainės išvaizdą. Sukūrėme animacijos koncepcijas. Klientui sukūrėme grafines jų darbo eigos iliustracijas.
 4. Klientas labai patenkintas ir dizainas pradėtas kurti!

 

Svetainės prenumerata – kokia kaina?

Priklausomai nuo paslaugų teikėjo, svetainės prenumeratos kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų eurų iki dešimčių tūkstančių. Kainą labiausiai lemia darbų apimtis ir specialistų įgūdžių lygis. Patyręs
žiniatinklio kūrėjai
darbo užmokestis yra didesnis, tačiau svarbiausia galvoti apie svetainės pelningumą. Iš karto užsisakyti svetainę gali būti didelė investicija ir atrodyti nereikalingos išlaidos, tačiau gerai sukurta svetainė gali atsipirkti vos per kelis mėnesius.

Užsakant svetainę svarbų vaidmenį atlieka ir įvairios funkcijos. Jei reikia sukurti ir sukurti el. parduotuvę, internetinę aplinką ar bet kurią kitą aplinką, kurioje reikia prisijungti, svetainės kūrimo kaina yra didesnė. Skelbimo puslapio tipo svetainės yra paprastesnės funkcionalumo požiūriu, todėl pigesnės.
Peržiūrėkite mūsų sukurtas el. parduotuves
ČIA
.

Taip pat siūlome svetainės kūrimą keliais etapais, pradedant nuo titulinio puslapio ir pagrindinių kategorijų puslapių. Antrajame etape mes tik pradedame kurti
el. parduotuvę
ir įvesti informaciją apie produktus. Jei dar neturite svetainės, bet norite greitai tapti matomi internete, ši galimybė yra tinkama.

Svetainių dizainas – kodėl verta rinktis mus?

Turime patirties kuriant 400 gerai suprojektuotų svetainių ir siūlome idėjas, kurios duoda rezultatų! Mes jau perėjome per kibirus ir žinome, kokių klaidų reikia vengti kuriant svetainę. Esame įdiegę aiškų procesą, kuriuo siekiama užtikrinti, kad svetainė būtų kuo geresnė, greitesnė ir sklandesnė. Kuriame klientams gerai apgalvotas, techniškai tvarkingas ir akį traukiančias svetaines. Siūlome išsamų svetainės kūrimo sprendimą:

 • Analizė
 • svetainės strategijos kūrimas
 • svetainės struktūros ir išdėstymo kūrimas.
 • turinio kūrimas; ir
  SEO
  (
  svetainės optimizavimas paieškos sistemoms
  )
 • kurti dizaino koncepcijas.
  • prireikus kurti iliustracijas, piktogramas, animaciją ir vaizdo įrašus.
 • Svetainės skirtukų (mobiliųjų, stalinių ir planšetinių kompiuterių) keičiamo dizaino kūrimas
 • pradinio puslapio techninė konfigūracija – įkrovimo greitis
  optimizavimas
 • sukurti svetainę klientui tinkamoje aplinkoje.
 • svetainės testavimas
 • įdiegti svetainę kliento serveryje.
 • Administracinio vadovo klientui parengimas ir administracinių paslaugų teikimas.
 • Popardaviminis aptarnavimas
  • Daugiau informacijos
  • Rinkodara – SEO, „Google” reklamos, „Facebook” reklamos

Emajõgi Residents” – sukūrėme jų prekės ženklo vizualinį identitetą – šriftus, tipografiją ir spalvas. Tada pagal namo brėžinius sukūrėme 3D modeliuotą pastato vidaus ir išorės vaizdo įrašą. Sukūrėme modernų interneto svetainės dizainą, kuris būtų patrauklus tikslinei auditorijai. Šiuo metu kuriame svetainę su interaktyviu namo planu.

Svetainės kūrimas – svetainės valdymo aplinkos ir galimybės

Pas mus galite užsisakyti svetainę pagal aplinką arba parašyti savo svetainę nuo nulio. Dažniausios aplinkos, kuriose kuriame svetaines, yra šios.
WordPress
, Laravel ir „Joomla”. Aplinkoms visada sukuriame asmeninį dizainą
ir turinio puslapius, kuriuos ateityje galima lengvai tvarkyti savarankiškai.

Paprašykite asmeninio svetainės pasiūlymo
ČIA

Svetainės prenumerata gali kainuoti nuo 1 500 iki 25 000 eurų. Tai priklauso nuo to, kokias funkcijas reikia sukurti, kiek turinio reikia įtraukti į svetainę ir kiek dėmesio reikia skirti dizainui.

Įsitikinkite, kad partneris, kurį naudojate savo svetainei, yra patikimas. Peržiūrėkite jo paties svetainę ir jo atliktus darbus. Susitikite su juo jo biure ir atkreipkite dėmesį į jo užduodamus klausimus. Ar užsakyta svetainė atitinka jūsų poreikius, susijusius su funkcionalumu ir rinkodara.